Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

esp çalışmıyormu ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında agape666 tarafından paylaşıldı.

1. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    hayırlı bayramlar arkadaşlar bi sorunum var sanırım bı suredır aracım patınaj cekerken yada yokuş yukarı kalkış yaptığımda araç patinaj cektığınde esp ışığı yanmıyor ve tekerleklere mudahale etmıyor bunun anlamı nedır

2. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Motorun gucunu kesmesi yeterli oluyordur. Yada aracta tuhaflik hissettiginizde isigin yanmasina gerek yok. Bende dvreye girdigi bircok durumda isik yanmiyor. Ayrica patinaja esp degil tcs mudahale ediyor. Motorun gucunu kestiginde nadiren isik yakar. Tekerlere fren uyguladiginda kesinlikle yakar. 1.viteste launch kontrol yaparak kalkin. İsik yanarsa sikinti yok. Diger durumlarda isik yanmiyo bozuk demek tuhaf olur. Bende devreye girdigini hissettigim bicok durumda bakiyorum isik yanmiyo. Ama fren uyguladiginda kesinlikle yakiyo...

3. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    manuel viteste launch control yapılabiliyormu

4. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Dsg7 de yapilmiyor sadece.. Araci debriyaja basip 4000dd ye getirin gazi sonladiginiz an debriyajdan cekin.

5. taykac

taykac SCW Üyesi

855
    44
    28
    Arabayı hafif bir yanlatmaya çalışın ışık yanıyorsa ve takırtılarla aracı yanlatamıyorsan sorun yok.Abs ters tekerde devereye girip çıkacaktır takırtılar bundan dolayı oluşur.Yanmıyorsa ve araç rahatca yanlıyorsa problem var demektir.Servise gitmeniz gerekecek.Bu esnada esp açık olacak tabiiki.

6. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    iyide 2500 dvirde devir kesıyor arac debriyaja basınca devri kesmıyormu

7. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    :) araciniz dizel mi. Telden girdigim icin goremiyorum aracinizin marka model motor vs herseyini yazin bana. Ayrica tdi düz viteslerde standartlarda esp mevcut degil sadece tcs var.

8. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    aracım dizel ayrıca özellikle esp paketlı arac aldım .....
    bu sabah olayı çözdüm sanırım arac hafif hareket laındeyden debrıyaja basıp 4000 dvre kadar yukselttım aracı ayagımı debrıyajdan cektığımde fena bi patinaj ve arkasından esp ısıgı yandı bu sanırım calıtığını gosterırı sanırım degılmı ?

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Çalıştıının Kesin Kanıtı Budur:eek:key:

Sayfayı Paylaş