Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eski kasa leon/toledo için led far kaşı

leonturco

Kayıtlı Üye
Önceki aracımda uygulamıştım. Gerçekten harika duruyor.

Aşağıda resimde bulunan silikon kaplı esnek şerit led grubundan 1 adet alın.

İkiye bölerek her bir far için birer adet yapın.

13394623_670.jpg

http://www.sahibinden.com/far_ici_led_-_beyaz-93WQQaXQQ13394623WQQpXQQdisplayitem&keyword=led

Her üç ledden sonra kesilebiliyor. Boyunu kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Bir parçanın ucunda zaten kablo olacaktır. diğer tarafı da aynı şekilde lehimleyerek (veya başkasına yaptırın.) su almayacak şekilde kapatın.

Sağ/Sol farların üzerine çift taraflı bant ile yapıştırarak park lambasına bağlıyorsunuz.

Sonuç :

F3030.jpg

SEAT%20LEON%20FR.jpg

IMG0172A.jpg

IMG0167A.jpg

bunu plaka lambası olarak kullansam kötü mü olur acaba..

aldım abi en az 4 çift aldım..
yanıyo sönüyo sonradan elektrik lambası yanıyo nedendir anlamadım..

sadece bi Leon'da görmüştüm gayet sağlıklı yanıyodu o da Aksaray'dan aldım demişti sanırım..hayal mayel hatırlıyorum artık ama rengi de güzeldi..

aldım abi en az 4 çift aldım..
yanıyo sönüyo sonradan elektrik lambası yanıyo nedendir anlamadım..

sadece bi Leon'da görmüştüm gayet sağlıklı yanıyodu o da Aksaray'dan aldım demişti sanırım..hayal mayel hatırlıyorum artık ama rengi de güzeldi..

Taktığın lambanın önüne direnç koyman gerekiyor. Bursaya yolun düşerse beraber operasyon yaparız. :)

Yakışmış valla
paylaşım için teşekkürler

Geri
Üst Alt