Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eski 22 AR 111 - Yeni 54 B 9515 ( Resimli )

maaşallah, eskıler bir baska duruyor Allah kaza bela vermesin

Serkan abi ve ondan önceki sahibi araca gerçekten iyi bakmışlar, bende bir nevi bu mirası elimden geldiğince iyi korumaya ve güzelleştirmeye çalışıyorum :) Bakmayın bazen arabamı benden kıskanan arkadaşlarım oluyor etrafımda onunla çok ilgilendiğim için. Böyle garip işte insanlar ( Ben de dahil ) :)

Benden daha iyi bakacağına canı gönülden inanıyorum furkan ım..
Nazar boncuğunu eksik etme cordy den..

:) Her aracımda olduğu gibi bu aracımda da Ayetel Kürsi , Nazar Duası gibi dualar bulunuyor Serkan abi, eksik etmiyorum bu bebekte de onları :)

Bekliyoruz bu yakışıklının son fotolarını Furkanım..

Görüntü kalitesi düşük olsa da işte Amerikan park sistemi sonrası birkaç kare..

Fotoğraf0058.jpgFotoğraf0062.jpgFotoğraf0063.jpg

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0058.jpg
    Fotoğraf0058.jpg
    71.2 KB · Görüntüleme: 13
  • Fotoğraf0062.jpg
    Fotoğraf0062.jpg
    71.6 KB · Görüntüleme: 12
  • Fotoğraf0063.jpg
    Fotoğraf0063.jpg
    73.3 KB · Görüntüleme: 12
seat bu her ortamda güzel görünür abant a gelıyon dimi furkan

Abi 17'sinde bizim üniversite başlıyor , onu da geçtim uzun bir süre maddi açıdan kendimi sıkmam gerekecek rahatlayabilmem için. O yüzden şu sıralar altından kalkabileceğim tek buluşma en uzak İzmit olabilir benim için ne yazık ki.

Geri
Üst Alt