Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ender elektronikten RNS 510 Indirimi

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında lewent tarafından paylaşıldı.

1. lewent

lewent SCW Üyesi

270
    67
    28
    Arkadaslar 2011 D versiyon Full Turkce RNS 510 SCW uyelerine 2950 TL dusunen varsa kacirmasin sifir cihaz ben Zenec i hanimin leona takip aracima aldim tek kelime ile 10 numara

2. zeynelkoc

zeynelkoc SCW Üyesi

400
    41
    28
    bizim sciroccoculara 2450 tl ye veriyolar :)

3. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Bluetooth var mi Levent fiyata dahil mi yoksa ekstra biseyler gerekiyor mu?Navigasyon var mi yuklu mu?

4. Z

Z SCW Üyesi

663
    2
    18
    sen daha ne istiyosun be adam kralı var arabanda.. :p
    bluetooth harici aparat cupra ve fr da var

5. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Ne bileyim abi onun da sekli semali cok guzel:D

6. lewent

lewent SCW Üyesi

270
    67
    28
    sizin araçlara verenide tanıyorum ama o cihazlar sıfır deyil yanlış bilgi olmasın bizzat kendim inceledim metin bey de (by ilan metin bey SARIGAZİ) ayrıca ender elektronik te daha önceki fiyat 3700 tl idi

bu arada cihazda full türkiye yüklü ve full türkçe, bluetooth benim aracımda orjinal var ama olmayanlarda extra yanlız cihazın orjinal olması çok ama çok avantajlı mfd menü ile tam uyumlu Zenec e göre tek eksi tarafı sadece dvd oynatması ve dahili bluetooth olmaması ancak gerek radyo kalitesi gerek ekran çözünürlüğü dahili 30 gb hdd olması ve en önemli tarafı orjinal cihaz olmasından dolayı çok stabil çalışması en büyük artıları (Yanlış anlama olmasın bende zenec de var) ses kalitesi çok iyi standart hoparlorler ile

7. sumer

sumer SCW Üyesi

698
    11
    18
    bende 2450 die biliyorum ama alıp takmadım sıfır mı ikinci elmi bilemiyorum

8. zeynelkoc

zeynelkoc SCW Üyesi

400
    41
    28
    ben sıfır diye biliyorum.

9. lewent

lewent SCW Üyesi

270
    67
    28
    maalsef deyil güzel kardeşim bana 2 adet getirdi ikisinide inceledim 2. eldi ama tercih meselesi benim amacım enderdeki indirime dikkat çekmek isteyen istediği yerden alır

10. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    lewent abi, geçen metin bey'i aradım benim rns-510'a firmware yüklemek için.. 1-2 hafta içinde seat için yazılım çıkarıcaz dedi ve senin adını verdi sizin forumda lewent abi var onunla ilgileniyoruz o konuda dedi.. O firmware ne zaman çıkıcak.. Welcome to VW yazmasından sıkıldım.. Birde şarkı ilerletme tuşu filan çalışmıyor o firmware hallolduğunda bana pm atar mısın.. Ender'e gidip yaptıriim :)

Sayfayı Paylaş