En Temiz Cupra r dan bir tanesi patlamış. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

En Temiz Cupra r dan bir tanesi patlamış.

Ali

Kayıtlı Üye
yalnız arabanın şaftı kaymış..böyle arabaları toplamakta bi sanat gerçekten..inşallah sahibi sağ salim çıkmıştır içinden..

YEKTA

Kayıtlı Üye
arabayı karamürselde sahilde görüyordum ama sahibine hiç denk gelmedim geçmiş olsun patlamadan öncede satılıktı

LeonRider

Kayıtlı Üye
Araç şuan istanbulda toplanıyor bildiğim kadarıyla aracın kaskosu yokmuş sahibi cebinden yaptırıyor gerçekten gıpta edilen ender temiz cupraRlardandı ama malesef nazara gelmiş kazası çok ağır içide dışıda kötü durumda iyi ustalar eşliğinde çok güzel yapılabilir ancak çok para yer ve değmez.... aracın şasi bayadarbe almış konsol bile içler acısı jantdan aldığı darbe aracın heryerine dağılmış olmaz diye bişey yok yapılır ama para para para....

mehmetelt

Kayıtlı Üye
sahibine bişey olmaması sevindirici. bu arabayı düzgün toplayabilen ustanın eli öpülür. ben sanmıyorum bu arabanın dikiş tutacağını. hasarı çok ağır çünkü.

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
bunu tavana saksı düştü der tavanı saymazlar 3 parça boyalı diye satarlar yarın :)

LeonRider

Kayıtlı Üye
sahibine bişey olmaması sevindirici. bu arabayı düzgün toplayabilen ustanın eli öpülür. ben sanmıyorum bu arabanın dikiş tutacağını. hasarı çok ağır çünkü.
Mehmet abi İstanbulda paramparça tavana kadar taklalı direğe yan girip belden bükülmüş evonun bile tiril tiril sanayiden çıktığına şahit oldum ve araç lokal boyalı diye satılığa çıktı aracın kazalı ve sonrası halini görsen inan inanamazsın bende inanamadım :) o yüzden toplanmaz diye bişey yok topluyolar ama kazası çok ağır ve çok tanınan bir araç işleri çok zor Allah kolaylık versin ben sahibine çok üzüldüm açıkcası çok masraf çıkacak aracın hasarsız yeri kalmamış araç düzelir ancak ne olur nasıl olur bilemem tabi...

beetle

Kayıtlı Üye
feci bir kaza olmuş , Allah yaptırana da alanada kolaylık versin.