Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

En Temiz Cupra r dan bir tanesi patlamış.

Konu, 'Sohbet' kısmında mehmetelt tarafından paylaşıldı.

1. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
  2. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    yalnız arabanın şaftı kaymış..böyle arabaları toplamakta bi sanat gerçekten..inşallah sahibi sağ salim çıkmıştır içinden..

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    arabayı karamürselde sahilde görüyordum ama sahibine hiç denk gelmedim geçmiş olsun patlamadan öncede satılıktı

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Araç şuan istanbulda toplanıyor bildiğim kadarıyla aracın kaskosu yokmuş sahibi cebinden yaptırıyor gerçekten gıpta edilen ender temiz cupraRlardandı ama malesef nazara gelmiş kazası çok ağır içide dışıda kötü durumda iyi ustalar eşliğinde çok güzel yapılabilir ancak çok para yer ve değmez.... aracın şasi bayadarbe almış konsol bile içler acısı jantdan aldığı darbe aracın heryerine dağılmış olmaz diye bişey yok yapılır ama para para para....

5. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    sahibine bişey olmaması sevindirici. bu arabayı düzgün toplayabilen ustanın eli öpülür. ben sanmıyorum bu arabanın dikiş tutacağını. hasarı çok ağır çünkü.

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    bunu tavana saksı düştü der tavanı saymazlar 3 parça boyalı diye satarlar yarın :)

Bunu beğendi. habildinar bunu beğendi.
  7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    parça parça satsan daha avantajlı
    3 jant
    yay amortisör
    turbo
    motor
    cooler
    vs daah çok para eder

habildinar ve Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  8. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Mehmet abi İstanbulda paramparça tavana kadar taklalı direğe yan girip belden bükülmüş evonun bile tiril tiril sanayiden çıktığına şahit oldum ve araç lokal boyalı diye satılığa çıktı aracın kazalı ve sonrası halini görsen inan inanamazsın bende inanamadım :) o yüzden toplanmaz diye bişey yok topluyolar ama kazası çok ağır ve çok tanınan bir araç işleri çok zor Allah kolaylık versin ben sahibine çok üzüldüm açıkcası çok masraf çıkacak aracın hasarsız yeri kalmamış araç düzelir ancak ne olur nasıl olur bilemem tabi...

mehmetelt ve mtahakorkmaz bunu beğendi.
  9. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    feci bir kaza olmuş , Allah yaptırana da alanada kolaylık versin.

10. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    :eek:key:

Sayfayı Paylaş