Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

El frenim kitlendi....

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında mht83 tarafından paylaşıldı.

1. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    :mad::mad::mad:

3 gün önce aracımı yıkayıp şirketin otoparkına park ettim bugün yemeğe gitmek için aracıma bindim. kontğı cevirdim. geri vitese tektım el frenini indirdim gazı verdim oda nee!!! arabanın kıçı kalktı gitmiyor.. ileri geri ileri geri yine gitmiyor. Meğerse aracı aldığım eski sahibi (mal herif) el freninin telini tutamağın arka tarafından sıkmış. araçda yeni yıkanıp 3 gün yattığından kampanaların aynaları pas yapmış ve balatalar yapışıp kitlenmiş.

Neyseki çekiç bi kaç darbesi ve teli gevşeterk sorunu çözdük.!!!

2. can_ygt

can_ygt SCW Üyesi

38
    0
    6
    aynı sorunu bende 2 defa yaşadım el frenini çok ta çekmedim ama...aracı ileri geri hafif oynattım düzeldi

3. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    walla ben baya ileri geri yaptım bırakmadı karaktersiz

4. can_ygt

can_ygt SCW Üyesi

38
    0
    6
    dediğiniz doğru hemen bırakmıyor hatta bende fren tertibatında bir yeri koparacak diye biraz çekinmiştim.

5. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    geçmiş olsun

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    vurdur açılır

7. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    geçmiş olsun. arkalarda diski bu yüzden seviyorum. o kampanaların içindeki S kolu diye bi kol var balatalar bittiğinde bazen terse dönüp arabanın yanmasına bile sebeb olabiliyor. bende cordoba vardı onunda kampanalıydı. her 20.000de bir komple arka taslarıyla beraber değiştiriyordum fazla tuttuğu için babam çok kızıyordu ama napim canımdan değerli değilya. o yüzden 20.000de bir değişmekte fayda var gibi geliyor bana.allah korusun valla.

8. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    geçmiş olsun

9. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    baban haklı :) ben 150 000 e dayandım daha hıc degıstırmedım arka frenlerı dısk olsa 2 bakımda bır gırecektı masrafı :D

ancak 2 bakımda bır kampanalar acılıp ıcındekı balata tozu temızlenırse vıııekkk voaaak vuuuuk sesler kesılır :)

10. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Kampanada olabilecek durum bende yıkattım ve aracı park ettim ertesi gün sol arka değer dönmüyordu bende 1 vites ile hafif hareket etme isteği acıldı hemen :)

Sayfayı Paylaş