Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ejder Kapanı

Konu, 'Sinema' kısmında omercanilica tarafından paylaşıldı.

1. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    :rolleyes:
    :cool:
    Bugun vızyona gırdı .....
    Ben demın geldım sınema'dan basarılı buldum kesınlıkle gorulmelı bır fılm cok begendım dusundugumden ıyı cıktı dıyebılırım aksıyon falan baya basarılıydı ozellıklede kadrosu efsane :)

Ugur Yucel.Kenan Imırzalıoglu.Ceyda Duvencı.Nejat Isler.Berrak Tuzunatac.Sırrı Sureyya Onder ....

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    kenan varsa sen her turlu gıdersın

3. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    severım kendılerını aynı zamanda nejat ısler'ıde .... gıttım geldım bıle 21.00seyansı ckm ...

4. can

can SCW Üyesi

1.360
    2
    38
    gitmek lazım

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    pazar gıderım bende muhtemelen

6. cmi87

cmi87 SCW Üyesi

701
    1
    16
    kadro sağlam konu da etkileyici sonunda türk sinemasının da ilerlemesini görmek sinema salonlarında türk filmlerinin tercih edildiğini görmek beni gerçekten onurlandırıyor..

7. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    79
    48
    fılm tam bır amerıkan ozentısı.oyuncular cok saglam ama ugur yucelın hareketler falan tam ozentı hareketler.

8. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    ugur yucel keske gercek sesını kullansaydı fılm fena degıldı ama kenanın ezeldekı karızması yok:)

9. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Filmin adı niye ejder kapanı? Ejder kapanı diyince aklıma karete filmi geliyor, fragmanı izleyince ejderlik bişey olmadığı görülüyor halbuki :D

10. ismaiL

ismaiL SCW Üyesi

1.150
    3
    38
    Gerçekten son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden.Çok zevk aldım.Kesinlikle gidilmeli :)

Sayfayı Paylaş