Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eibach pro 3cm-5cm ?

Sadece önlere coilover arkalara da press yaptırdım 500 TL tuttu. Benim yaptırdığım yer İzmit'te aynı aracı olan yaptıran bir abimin aracını test etme şansı bulup o şekilde gönül rahatlığı ile yaptırdım. Siz İstanbul'dasınız orada da Başaran Amortisörü tavsiye ederim bana biraz uzak diye gitmek istemedim fakat orasının da iyi iş yaptığını biliyorum sayfasından yaptığı araçlarla kalitesini belli ediyor bir bakmanızı tavsiye ederim. He derseniz ki ben kriko vs uğraşamam o zaman Eibach en iyisi :D
Çok teşekkür ederim eibach 3,5 cm alıcam gibi görünüyor :)
[doublepost=1455046402,1455046306][/doublepost]
sport coupeye bakacaksın tek kapıya :)
Teşekkür ederim kusura bakma sorduğum sorular belki saçma gelebilir araçta yeniyim idare etmek iyidir bazen :)

@Abruzzi 5 lik al sonra pişman olma kullanıp köyü diyen görmedim bende kullanıyorum hiç sorun yaşamadım alacaksan 5lik almanı tavsiye ederim

kurye ile elden teslime verildi

@Abruzzi
35 mm eibach ıbızaları cok fazla düşürmez.
Jant latik büyüttuysen bayagı yuksek durur.
Spor yayla beraber amortısorlerini konı sarı,konı fsd yada bilstein yapman yol tutusunu ciddi oranda değiştirecektir.
Konı sarılar sertlık-yumusaklık ayarı olan spor amortısorlerdır.
Konı fsd sertlik yumusaklık ayarını otomatik kendi yapar.

Bunlarda olmuyorsa st-kw-vogtland-eibach marka coilover seçebilirsin.
Coiloverda v1 alacaksan max 70-80 mm düşüren model bakman iyi olacaktır.
V1 de55 mm düşürenlerden uzak dur.

V2 olacaksa zaten sorun yok...
V2 yanında bırde rebound olursa fena olur...

Benim fikrim 3.5 olmasından yana. Etrafımda bir çok kişi 5 cm yay taktırdı ama sonrasında hepsi 3.5 yaya döndüler nedeni ise arabaya yay yaptıktan sonra farklı modifikasyon işlemleri de başlıyor haliyle biraz daha basmasını istiyorsun. Yay tercihi doğru.
Ama 5 cm taktırdıktan sonra sakın o yayı ısıtıp kestirip 3.5 yaptırmaya kalkma derim zira hem canını hem malını tehlikeye atmış olursun.

Benim fikrim 3.5 olmasından yana. Etrafımda bir çok kişi 5 cm yay taktırdı ama sonrasında hepsi 3.5 yaya döndüler nedeni ise arabaya yay yaptıktan sonra farklı modifikasyon işlemleri de başlıyor haliyle biraz daha basmasını istiyorsun. Yay tercihi doğru.
Ama 5 cm taktırdıktan sonra sakın o yayı ısıtıp kestirip 3.5 yaptırmaya kalkma derim zira hem canını hem malını tehlikeye atmış olursun.
Yok zaten komple pres işlemine karşıyım 3,5 cm alıcam gibi duruyo en mantıklısı bu gibi geldi

Geri
Üst Alt