Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egzoz ucu (leon 1.4 TSI için)

Ya allah askına bahsedılen sey alt tarafı ustunde seat sport yazan krom borudur enınde sonunda 300 mılyon nedır hayatımda boyle sacamalık gormedım,dogus grubunun tamamen kazıklamasından baska bsey degıl,arabamda sanayıden alınmıs 150 lıralık son susturucu vardı,oval kromdu ucu ne sararma vardı ne baska bsey,2 parlatıyodum ılk halıne donuyodu.Sen gel abı ıst e hallederız o zaman ucu flan

benim egsoz ucu önceden çok içerdeydi, Konyada bi ustaya biraz dışarı alalım dedim, boru kısa eklemek lazım dedi. Yptı ve arabadaki sessizlik biraz bozuldu, içerden bişey farketmiyor ama dışardan daha çok egsoz sesi gelmeye başladı. Kaynak yapılan iç yüzey ne kadar pürüz yaratıyorsa o kadar fazla sesi arttırıyor. Normalde bu egsoz uçları vidalı ama düşmesin diye kaynak yapılması kaçınılmaz oluyor. Bu kaynak boru dış yüzeyindense sesi hiç bir şekilde etkilemez, ama alın yada içtense ses kesinlikle artacaktır, örnek kendi aracım.

Ya allah askına bahsedılen sey alt tarafı ustunde seat sport yazan krom borudur enınde sonunda 300 mılyon nedır hayatımda boyle sacamalık gormedım,dogus grubunun tamamen kazıklamasından baska bsey degıl,arabamda sanayıden alınmıs 150 lıralık son susturucu vardı,oval kromdu ucu ne sararma vardı ne baska bsey,2 parlatıyodum ılk halıne donuyodu.Sen gel abı ıst e hallederız o zaman ucu flan

can aslnda ben her zaman orjinalden yanayım. ancak bu tarz aracın mekanği yada yapısını hiç bir şekilde engellemeyen bir şey içine orjina çok pahalı oluyor bazen. bakalm ben yaztık altına atayım elime geçen bozuklukları :)
olmadı aklımdaki bir çok şeyi bir defada yaparız.

can aslnda ben her zaman orjinalden yanayım. ancak bu tarz aracın mekanği yada yapısını hiç bir şekilde engellemeyen bir şey içine orjina çok pahalı oluyor bazen. bakalm ben yaztık altına atayım elime geçen bozuklukları :)

Zamanla olur kardeşim aracın daha çok yeni ;)

kesınlıkle orjınal olmalı hersey ama bunun gıbı seyler ıcın cok gereksız harcamalar emre,motor aksamı ıle ılgılı b parcayı yan sanyı alım mı desen kesınlıkle orjınal derım ama krom boru ıcın o para verılmez:)

sen boşver Serhat abiyi ve Can'ı Yunus'um sana kazık ye para harca diye söyleyecek halim yok.. :) ;)

sen boşver Serhat abiyi ve Can'ı Yunus'um sana kazık ye para harca diye söyleyecek halim yok.. :) ;)

biz öyle demedik kardeşim o paralar o uca verilmez dedik komple pedal seti alırım o paraya :D duman çıkacak yere iki boru parçası 300tll verilmez.... vereninde canı sağolsun :)

Yunus al Erya'dan işte kardeşim..
orda kaynaklatırsın..yeni TSI'ların farklı mı bilmiyorum ama makyajsızın daha ucuz olması lazımdı sanki..

Geri
Üst Alt