Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Egsoz Ucu Tavsiyesi..?

Ben egsoz ucunu taktırdım arkadaslar,bence qayet hoş oldu..En yakın zamanda Resmi eklicem..
bende bügün iskender egsozdan aldım çift çıkış mükemmel bişey fiyatıda 150 tl ama deger sonuçta iskender :)

b0e91adc-451f-91c6.jpg

Bunlar a3 ün egzost uclari.tavsiye ederim

Bunlar a3 ün egzost uclari.tavsiye ederim

sedat abi güzelmiş gerçekten benim araçtaki takılı olanın boyutu çapı bu kadar belli olmuyor sanırım dışa çıkıntılı biraz maliyet nedir acaba ben zamanında imitasyon 50tl almıştım bu pahalı olsa gerek...

sedat abi güzelmiş gerçekten benim araçtaki takılı olanın boyutu çapı bu kadar belli olmuyor sanırım dışa çıkıntılı biraz maliyet nedir acaba ben zamanında imitasyon 50tl almıştım bu pahalı olsa gerek...

valla 1 sene oldu tam aklıma gelmiyor fiyatı ama biraz fiyatlıydı.çapı normalinden geniş.egsozcu sağolsun araya bi parça kaynatıp montajını yaptı.

DSCF2404.jpgBenimde aldıgım bu arkadaslar komple krom (kaplama degil)
DSCF2415.jpg

Ekli dosyalar

• DSCF2415.jpg
    DSCF2415.jpg
    93.8 KB · Görüntüleme: 39
  • DSCF2404.jpg
    DSCF2404.jpg
    89.7 KB · Görüntüleme: 28
Resimler tam yansıtamıyor olmakla birlikte bende seat sport var orjinal ve en çok yakışanın o olduğunu düşünüyorum ama serviste biraz pahalı:mad:
DSC02309.jpg
DSC02301.jpg

Ekli dosyalar

• DSC02309.jpg
    DSC02309.jpg
    81.5 KB · Görüntüleme: 37
  • DSC02301.jpg
    DSC02301.jpg
    86.9 KB · Görüntüleme: 33
Aynısı var egsoz ucu satan yerlerde hem fiyatı uygun servisden almaya gerek yok..

bende daha yeni taktırdım BMW X5 egzost ucunu kafam takılıp duruyodu çirkin duruyor boş olunca ama içime sindi güzel duruyor tavsiye ederim hava karanlık olmasa resim çekip koyarımda iyi çıkmıyor.

Bende de çift çıkış Seat sport vardı arabaya arkadan vurduklarında ortalıkta çok aradım ama bulamadım...

Geri
Üst Alt