Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

EE 4125 Şimdi Daha Asil :)

Abi bu kadar güzel olmuş bide sildirseydin de öyle görseydik :D o kadar masraf etmişin... Nazarlık mı bıraktın?.. Piano black parladğında esas amacına ulaşır bence :)

Klimanın rengiyle neden uymamış ya:confused:

bende uymasını bekliyordum ama sormadım da herhalde malzeme farkı olsa gerek :confused:

Çok çekici olmuş,güle güle kullan..

Teşekkür ederim :)

Eyvallah sağol hocam... :) Nisan sonu gibi işler için istanbula uğramam gerekecek o zaman haberleşiriz..

ne demek istediğin zaman yardımcı olurum

Abi bu kadar güzel olmuş bide sildirseydin de öyle görseydik :D o kadar masraf etmişin... Nazarlık mı bıraktın?.. Piano black parladğında esas amacına ulaşır bence :)

aslında silinmiş hali gerçi bana bi kaç hafta sonra üzerine NXT uygulamamı söylediler ama onu nasıl yapacam bilemiyorum. o zaman daha güzel görünür dediler

çok güzel olmuş :)

eywallah daha güzeli sizin olsun :)

güle güle kullan.. :)

sağolasın yiğidom :)

cok guzel olmus gule gule kullan simdi bir de krom aksesuarlari al tak siyahin ustune super olur

Abi ne kadar masraf ettin birde nerde yaptırdın? işçilikten memnunmusun?

cok guzel olmus gule gule kullan simdi bir de krom aksesuarlari al tak siyahin ustune super olur

teşekkür ederim ama şu an krom aksesuar düşünmüyorum. öyle olsa havalandırma çerçevelerini boyatmazdım. sıkılırsam belki ilerde dediğini yaparım :)

Geri
Üst Alt