Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DURSUN abiye saygılarla 2011 LEON Bİ-XENON

Kaan abi bunu çözmene gerek yok audilerde far kapalıyken bi-xenon çakıyorda ne oluyor verimsiz kalıyor ısınmadan verim alınmaz xenon ampullerden
birde mercedeslere bakın hem sarı hemde xenon çakıyor sellektör yapınca doğrusu bu şekilde :D
Erhan tamam bu iste..farlar kapaliyken xenon caksin da isterse yaninda sari da caksin o mesele degil, kesin oyle oluyorsa bu is tamamdir..sonuc olarak:
-makyajsiz kasa icin:
-farlar kapaliyken sellektor yaptigimda hem xenon hem sarilar yanacak..tamam istedigim bu
-d1s mi yoksa d2s mi olmasi lazim bunun icin?

d1s galiba ama orj bi xenon lu araçlarda far kapalıyken xenon çakmaz sadece sarı :D bizde c180k var ordan biliorum abi :D

tm ben sölicektim eniştemde a3 1.4 tfsı var dediğin gibi farlar kapalıyken direk xenon çakıyor etkili olmadığı gibi far kapalıyken yapıldığında 1 2 hafta içinde arıza ışığı yakıor garantiden değişiyor hepsi başımıza geldi gerçekten tek başına xenon çaktığı zaman farlar kapalı ise tek yaptığı şey zarar hiç bi işe yaramıyor :D

Yaptiricam da farlar auto konumdayken gunduz sellektor yapinca xenon olarak mi cakiyor? bunun icin hangi kiti almak lazim d1s mi d2s mi? bizim makyajsiz ariza lambasi derdi de yok...bixenon ve farlar kapaliyken sellektorde de xenon cakmasi icin hangi kit alinmali? bunu cozersem olay tamam..

D1S -> Farlar kapalı iken hem kısalar(xenon) hem uzunlar(halojen) yanar.

D2S -> Farlar kapalı iken sadece uzunlar yanar(halojen) kısalar(xenon) yanmaz.

Etki olarak tabi ki D1S daha etkili olacaktır ama xenonun ömrü açısından ben D2S'den yanayım.

Erhan tamam bu iste..farlar kapaliyken xenon caksin da isterse yaninda sari da caksin o mesele degil, kesin oyle oluyorsa bu is tamamdir..sonuc olarak:
-makyajsiz kasa icin:
-farlar kapaliyken sellektor yaptigimda hem xenon hem sarilar yanacak..tamam istedigim bu
-d1s mi yoksa d2s mi olmasi lazim bunun icin?

d2s olmasi lazim abi zaten leonun orjinalindede xenon ve halogen lambalar birlikte gorev yapiyor orjinalindan farki yok bu yapilan uygulamanin dusunuyorum bende yaptirmayi daha bir tane araci canli gormem nasip olmadi abi kaput icine baksam anlicam nasil bir iscilik var da ilk bulusmada artik :)

tm ben sölicektim eniştemde a3 1.4 tfsı var dediğin gibi farlar kapalıyken direk xenon çakıyor etkili olmadığı gibi far kapalıyken yapıldığında 1 2 hafta içinde arıza ışığı yakıor garantiden değişiyor hepsi başımıza geldi gerçekten tek başına xenon çaktığı zaman farlar kapalı ise tek yaptığı şey zarar hiç bi işe yaramıyor :D

benim çevremde çok insan var ve hiçbirinden böyle bir şikayet duymadım..fabrika çıkışlı arabalarda çin malı xenonlar da yok öyle düşün :)

Geri
Üst Alt