Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DSG'den Bu Kadar Çok Korkmalı Mıyız?

praticar dan indirim herzaman oluyormu ? praticar indirimi ile yetkili servise mi gidiyor araç ?

Hocam 12 Kasım Son Tarih 549TL Ödüyorsunuz. İki Adet Yetkili Servis İle Anlaşmaları Var Kayadibi Ve Mez, Beni Mez'e Yönlendirdiler Yarın Saat 11'de Gideceğim. Özele Gidecektim 400TL Ölüsü Zaten Dedim Arada Birşey Yok, Götüreyim Aldım Paketi Ödedim İyi Oldu.

Hocam 12 Kasım Son Tarih 549TL Ödüyorsunuz. İki Adet Yetkili Servis İle Anlaşmaları Var Kayadibi Ve Mez, Beni Mez'e Yönlendirdiler Yarın Saat 11'de Gideceğim. Özele Gidecektim 400TL Ölüsü Zaten Dedim Arada Birşey Yok, Götüreyim Aldım Paketi Ödedim İyi Oldu.
bu kampanya gerçekten çok iyimiş acaba ne zamanlarda oluyor bir daha ? he bu arada yine forumlarda biryerde okudum yağın markası ne onu özellikle sor ,geçen birisi yazmıştı kayadibine gitmiş petrol ofisinin yağını koymuşlar

egsoz sisteminden genelde garanti disi birakiyolar tanidik degilse. hic riske atmamanizi tavsiye ederim en azindan egsozu tekrar yaptirin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
üyelerimiz bölümünden kendinizi tanıtın
aksi halde geçici süre ile kısıtlama alacaksınız...

Şimdi şöyle bir durum var, aracınızda DSG maks 250nm tork üreten motorlar için kullanılan DSG, sizin aracınız bundan fazla güç üretebildiği için normal araçlardan daha çabuk yıpranacaktır. Bunun önüne geçmek için sık sık DSG kalibrasonu yapabilirsiniz, yıpranmaya adapte olur araç bu şekilde. Ya da baskı'da yıpranma varsa modifikasyonları geri alıp servise götürün ki sanırım bu şansınız kalmamış artık.

DSG'de yaşanabilecek en büyük sorunu sanırım ben yaşadım, şehir dışında araç geri vites arızası verdi, çekici ile İstanbul'a gönderdik, şanzıman gidik yenisi takılacak dendi, 2017 ağustos ayında 28.000 TL'ye yeni şanzıman takıldı ve iyi niyet garantisinden 5 yaşındaki aracın şanzımanı ücretsiz değişti.
Vites kutusu, baskı, mekatronik ve şanzıman beyni değişti. Yani olmuyor değil ve başıma bu geldiği için yeni araç alırken manuel tercih ettim.
20km de yolda kalan DSG'de duydum, 150.000 km tık demeden çalışan da. Çok tutarlı bir durum yok, yani 10.000 km de dağılır da diyemezsiniz, 200.000 giderim de diyemezsiniz.

Praticar Saolsun, Çivi Giren Lastiğin Tamir Ücreti Dahil 590TL'ye Yetkili Servis İle Bakımı Hallettik. Modifiye Edilmiş Hiç Bir Parça Kayıt Altına Alınmadı, Yürüyen Aksam İle İlgili Sorunun Olursa Garantiye Sokmamız İçin Yay, Amortisörleri Orjinale Çevirip Getirmeniz Yeterlidir Dedi Yetkili Servis, Eksozlar Sorun Olmaz Dediler. İnşallah Sorun Yaşamam DSG İle İlgili Yaşarsam, Komple Orjine Çevirir Giderim.

r5Blpz.jpg

Geri
Üst Alt