• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

DSG Sorunu

faw13

Kayıtlı Üye
İsim
Gökberk
Nereden
İstanbul
Araç
Leon 1.4 TSI FR
kaskonuz varsa arayın, aracın konumu çok ters değilse en yakın yetkili servise ücretsiz çekiyorlar, servisler de 7/24 aracı kabul ederler, bu akşam çektirirseniz yarın sabah işlemleri başlamış olur, siz gitmeseniz bile kontrollerine başlarlar, telefonla teyit alıp başlayabiliyorlar, benim de önceki Golf'üm şanzıman kırmıştı, çekici ile servise gitti, ben şehir dışındayken bütün kontrolleri tamamlanmış, yeni şanzıman sipariş edilmişti.

kadirtas001

Kayıtlı Üye
İsim
kadir tas
Nereden
Adana
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI Style
Ben de serviste yaptırmaktan yanayım ancak servis sadece hatalı parçayı değil komple mekatronik değiştiriyor. Pazartesi arabayı servise çektirip iyi niyeti değerlendireceğim. Duruma göre karar vereceğim.
inşallah serviste yaptırırsiniz komple mekatronik degisir tertemiz olur. iyi niyette parça bedava işçiliginde % belli bi oranı o da gecen sene bu arkadaşım 600 tl verdi 6 yaşında aracını iyi niyetten yaptırdı ilk 7 yıl servisten şaşmamak gerek oto. araçlarda

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

EmreFb21

Kayıtlı Üye
İsim
Emre
Nereden
Diyarbakır
Araç
Ateca 1.6 TDI xCellence
Plaka
21FB789
Büyük geçmiş olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

burakcbe

Kayıtlı Üye
İsim
Burak Cebe
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.6 TDI CR Style
Aracı bugün servise bıraktım bakalım ne olacak. En az 2 gün sonra belli oluyormuş iyi niyet garantisinin sonucu.

Üst Alt