Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

dolandırıcılar cezasını buldu !!!!

arkadaslar satıs olaylarında ızleyecegınız yol alıcı geldıgınde arabayı gorup begendımı bankaya havale yapsın ve uzerıne su not u dussun 34,,, plakalı aracın satınalma parasıdır dıye !!! zaten satıs vermezsenız parayı oyle yada boyle gerı alır maksat noterde sahte para yememek :) yada oda olmadı bı bankaya gıdıp parayı saydırın zarf a koydurun zarfı kapatın alıcıda kalsın para noterde ıslemı yaparken kapalı zarf ı alın

Sonuc güzel olmuş. Ben bu kişi ve kişileri, düşüncelerinin böyle olması sebebi ile kınıyorum. Allah bu dünya da böyle cezalandırdı. Bir de diger taraf var orada daha farklı boyutlar bekliyor. Bunca kişinin ahını alıp, sanmasınlar ki bir kac sene ve ya yıllarca yatıp cıkacaklar mevzu kapanacak. Basıma gelmedigi halde ellerim yakalarında. Her iki dunya da canı yanan ve yanmayan ( ben gibi ) kişilerin ahları üzerlerinde olsun !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

geçmiş olsun kardeş cok dikkatlı olmak lagzım bikac kerede benim başıma geldi ama cok şükür bir kaybım olmadı kimseye güvenmicen.​

onla geçmiş olsunn dikkat etmek lazım artık devir o halde geldi maleseff

Millet hep çakal olmuş arkadaş....

Geri
Üst Alt