Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doğuş Oto Esenyurt

_AS_

Kayıtlı Üye
Bugün aracımın 15000 bakımı için doğuş esenyurta gittim...
Stoklarda yağ filtresinin görünmemesi yüzünden sabahın 9undan öğlen 2ye kadar misafir oldum her yeri dolaştım:D Aracım kendi gözlerimin önünde tüm bakımları kontrolleri hoş sohbetle beraber yapıldı.
Bana tüm gün yoğun ilgi ve alaka gösteren yemeğe bile çıkartan sıkılmayıp tüm sorularımı cevaplayan sıcakkanlı muhabbetleri için Hüseyin ve İsmail beylere çok teşekkür ederim:)

Kesinlikle tavsiye ediyorum bundan sonra başka bir yere gideceğimi düşünmüyorum...

Esenyurt efsanedir merkezdir candır.

turkiyenin en iyi seat servisi diyebilirim husseyin abi zaten odullu bir formandir su ses var abi dedigimde teste bile cikamdan halleder ne oldugunu cok iyi bilior bizim arabalarin

Hüseyin ve İsmail beyleri tanımam bilmem ama doğuş oto esenyurt'a 2006dan beri gitmemişim,arabamı aldığım sene hatta ay içinde bazı sorunlar olmuştu ve koca servisden birtane usta vs hiç bişeyi çözemedi,gerçi eğer o insanlar ordaysa onlarda beni oraya almaya meraklı değiller ya neyse:) brz sıkıntılı bi şekilde veda etmiştim tüm arkadaşlara ondan sebep doğuş oto esenyurt denildiğinde daralıyorum:) o bu değilde 15bin bakımın hayırlısı olsun diyelim,nice km lere aslanınla;)

Hüseyin ve İsmail beyleri tanımam bilmem ama doğuş oto esenyurt'a 2006dan beri gitmemişim,arabamı aldığım sene hatta ay içinde bazı sorunlar olmuştu ve koca servisden birtane usta vs hiç bişeyi çözemedi,gerçi eğer o insanlar ordaysa onlarda beni oraya almaya meraklı değiller ya neyse:) brz sıkıntılı bi şekilde veda etmiştim tüm arkadaşlara ondan sebep doğuş oto esenyurt denildiğinde daralıyorum:) o bu değilde 15bin bakımın hayırlısı olsun diyelim,nice km lere aslanınla;)
Teşekkür ederim sağol:) 2006da baya eskiymiş fazla değişiklik olmuştur o günden bugüne heralde:)

Kompleks bir kere muhteşem bir ara hondacı kuzenimi getirdim aptala dönmüştü:)

kendi arabamı hiç götürmemiş olsam da Esenyurt iyidir.. :eek:key:

Esenyurt, gerçekten çok iyidir. İşlerinin hakkını vererek yaparlar

firmadan çok çalışan ve yönetimi bir araya gelen verimli kişiler çok daha önemli olduğu bir daha öne çıkıyor

Geri
Üst Alt