Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Doğuş Oto Esenyurt

Konu, 'Memnunum' kısmında _AS_ tarafından paylaşıldı.

1. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Bugün aracımın 15000 bakımı için doğuş esenyurta gittim...
    Stoklarda yağ filtresinin görünmemesi yüzünden sabahın 9undan öğlen 2ye kadar misafir oldum her yeri dolaştım:D Aracım kendi gözlerimin önünde tüm bakımları kontrolleri hoş sohbetle beraber yapıldı.
    Bana tüm gün yoğun ilgi ve alaka gösteren yemeğe bile çıkartan sıkılmayıp tüm sorularımı cevaplayan sıcakkanlı muhabbetleri için Hüseyin ve İsmail beylere çok teşekkür ederim:)

Kesinlikle tavsiye ediyorum bundan sonra başka bir yere gideceğimi düşünmüyorum...

2. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Esenyurt efsanedir merkezdir candır.

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    çok iyilerdir

4. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    turkiyenin en iyi seat servisi diyebilirim husseyin abi zaten odullu bir formandir su ses var abi dedigimde teste bile cikamdan halleder ne oldugunu cok iyi bilior bizim arabalarin

5. ynr03

ynr03 SCW Üyesi

996
    108
    43
    Hüseyin ve İsmail beyleri tanımam bilmem ama doğuş oto esenyurt'a 2006dan beri gitmemişim,arabamı aldığım sene hatta ay içinde bazı sorunlar olmuştu ve koca servisden birtane usta vs hiç bişeyi çözemedi,gerçi eğer o insanlar ordaysa onlarda beni oraya almaya meraklı değiller ya neyse:) brz sıkıntılı bi şekilde veda etmiştim tüm arkadaşlara ondan sebep doğuş oto esenyurt denildiğinde daralıyorum:) o bu değilde 15bin bakımın hayırlısı olsun diyelim,nice km lere aslanınla;)

6. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    esenyurt doğuş bu sektörün ağbabasıdır :)

7. _AS_

_AS_ SCW Üyesi

1.184
    138
    63
    Teşekkür ederim sağol:) 2006da baya eskiymiş fazla değişiklik olmuştur o günden bugüne heralde:)

Kompleks bir kere muhteşem bir ara hondacı kuzenimi getirdim aptala dönmüştü:)

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    kendi arabamı hiç götürmemiş olsam da Esenyurt iyidir.. :eek:key:

9. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    Esenyurt, gerçekten çok iyidir. İşlerinin hakkını vererek yaparlar

10. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.264
    113
    firmadan çok çalışan ve yönetimi bir araya gelen verimli kişiler çok daha önemli olduğu bir daha öne çıkıyor

Sayfayı Paylaş