Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

dizelde gec çalışma sorunu

Konu, 'Cordoba' kısmında yusufum tarafından paylaşıldı.

1. yusufum

yusufum SCW Üyesi

45
    14
    8
    arkadaslar aracım 99 model cordoba vario gt 1.9tdi 110 beygir motora sahip sorunum ise motor sogukken arac ilk marsta kolayca çalışıyor fakat motor bir sure ısındıktan sonra aracı çalıştırmak için uzun bir sure mars yapmam gerekiyor bi kaç yere gittim fakat kimisi pompadan kaynakladıgını kimisi de adaptasyon la duzeltilebilecegini soledi bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    yusuf bey sorunuza mutlaka cevap alacaksınız ve bu faydalı olacaktır..ancak..forum kuralları gereği sitemize yeni üye arkadaşlarımızın önce ilk mesaj olarak üyeler bölümünde kendileri hakkında bir tanıtım yazısı yazması gerekmektedir..
    böylelikler bizlerde yeni arkadaşımıza öncelikle bir hoşgeldiniz diyebilelim ve sizleri tanıyalım..
    tanıtım konunuzu bekliyoruz

Bunu beğendi. ynr03 bunu beğendi.
  3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    enjektörler işeme yapıyor olabilirmi ?

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Enjektör temizliği ile işe başlamalı

5. yusufum

yusufum SCW Üyesi

45
    14
    8
    bildigimden değil ama enjektorlerin tıkalı olma durumunda arac sogukken de zor çalışması gerekmez mi ?

6. LEON COPA

LEON COPA SCW Üyesi

264
    31
    28
    Arkadasim enjektorden kaynaklanabilir yakit pompasi veya yakit filtresinden de kaynaklanabilir

7. yusufum

yusufum SCW Üyesi

45
    14
    8
    dun arkadasımın arabasını ustaya bırakmaya gittik aracımın zor calıştıgını farkeden usta yanıma gelip arızanın nedenini sordu ve kaputu acmamı istedi kontagıda kapattırıp kızdırma bujilerine ait oldugunu soledigi müşürü yerinden cıkardıgında ise aracım simdiye kadar hiç gormediğim sekilde kolay calıştı ustanın dedigine gore tdi motorlarda bu müşür arızası kronik miş haftasonu tekrar gidip müşürü değiştircem

Sayfayı Paylaş