Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dizel otomatik araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Volkswagen Passat 2.0 TDI 140 HP Highline DSG alınabilecek en güzel araba bu 50 bin liraya bulunur sanırım

garantisi devam eden (2008-2010) modeller arasında dizel otomatik 52000e kadar ben bulamadım malum sitede

şimdi sahibinden ve benzeri sitelerde fiyatlar enaz passat vari araçlarda 2-3 milyar uçuk. ben eminimki 50 liraya hıghline olmasada comfortline 2.0 tdi temiz araba bulunur isterseniz araştırıyım biraz.

2.0tdci Mondeo Titanium alabilirsiniz Ozan. Güzel araba düşük kmlileri mevcut yada Sedan Megane alın :D

şimdi sahibinden ve benzeri sitelerde fiyatlar enaz passat vari araçlarda 2-3 milyar uçuk. ben eminimki 50 liraya hıghline olmasada comfortline 2.0 tdi temiz araba bulunur isterseniz araştırıyım biraz.

anladım ilginiz için çok teşekkür ederim, benim için özellikle zahmet edip araştırmayın ama gözünüze çarpan olursa haber verirseniz sevinirim

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:02 ----------

2.0tdci Mondeo Titanium alabilirsiniz Ozan. Güzel araba düşük kmlileri mevcut yada Sedan Megane alın :D

Fordu' u ben de söyledim ama sıcak bakamıyor pek Ford'a, ama belli de olmaz aradıklarım arasında mondeo da var benim zaten. güzel birşey bulursam ikna edebilirim belki

yaramı deşme megane diyip bana, adamı sinirlendirme :D:D

donanımsız otm.passat alınabilir..o parayla şahsen vw şaşmazdım

jetta düşünemiyor benim sayemde :)

ayrıca jetta 1 sene içinde kasa değiştirecek diye duydum

kim dedi ise külliyen yalan. alet daha yeni makyajlandı.

daha önce açtığım vw grubu platform kodları ve modelleri gösteren konudan:
PQ35 LC (2009) VW Jetta (6. Gen)

golf 6 1,6 TDİ com. dsg 53000 ksüür görünüyor. highline yok. jetta com. golf highline seviyesinde ağzına kadar oldu.

jetta com. 1,6 tdi dsg 50700 TL. ben bu şartlarda gözü kapalı jetta alırm.

kim dedi ise külliyen yalan. alet daha yeni makyajlandı.

daha önce açtığım vw grubu platform kodları ve modelleri gösteren konudan:
PQ35 LC (2009) VW Jetta (6. Gen)

golf 6 1,6 TDİ com. dsg 53000 ksüür görünüyor. highline yok. jetta com. golf highline seviyesinde ağzına kadar oldu.

jetta com. 1,6 tdi dsg 50700 TL. ben bu şartlarda gözü kapalı jetta alırm.

Yunus Emre'cim bilgi işin içinde olan ve güvendiğim bir arkadaşımdan geldi. öyle bir duyum aldığını söyledi o da.

ya sonuçta kasa değiştirmese bile jettayı nedense hiç beğenmiyorum. güzel araba, sağlam araba ve fiyat açısından mantıklı sayılabilecek de bir araba, nedense beğenmiyorum ben jettaları.

dediğine katılıyorum High. jetta, Com. Golf' ten daha ucuz. fiyat açısından jetta daha mantıklı duruyor ama Golf çok daha güzel bir araba.

buarda Alfa 159lara baktım, az km yapmış otomatik arabalar 55ten aşşağı değil. Aslında kendisi şuan manuel kullanıyor. diyorum madem manuel biliyosun al işte bu 159'u ama yok otomatik olması şart diyor. Hak da veriyorum sabah akşam köprü trafiği çekiyor kendisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt