Diyarbakır ucagındakı ınanılmaz guzel sıkayet | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Diyarbakır ucagındakı ınanılmaz guzel sıkayet

Konu, 'Mizah' kısmında plajhavlusu tarafından paylaşıldı.

 1. plajhavlusu

  plajhavlusu SCW Üyesi

  3.140
  205
  63
  Diyarbakırlının Uçak Firmasına şikaye...
  Diyarbakır'da yerel bir radyoda dj olara...k çalışan Ali Kaya İŞLİYEN X firmasının uçağı ile İstanbuldan Diyarbakır'a dönerken hosteslerden rahatsız olur. Hosteslerin ise kendisine "şikayet formuna yaz, bize söyleme" demeleri sonucu genç adam kalemi eline alır ve hostesleri pişman eden o yazıyı yazar. Ve X air'de işten ayrılan bir masa başı personel bu yazıyı internete yayar.

  Merhaba sevgili yetkili.
  Yetkin ne derece büyük bilmem ama inşAllah okuma yazmayı biliyorsundur. Okuma yazmandan şüphe duymamın sebebi uçağınıza bineli hayli zaman oldu ama hiçbir personelinizin gerektiği yerde kullanıldığını sanmıyorum. İlkin uçağa ilk bindiğimizde yanımda oturan askerin haklılığı beni çok güldürdü. Ben koridor tarafında oturuyorum. Asker ise itinayla cam kenarı istemiş biletini almış ve oturmuş fakat garip olan şey ise asker cam kenarına oturmuş ama cam yok. Sağı ben, solu beyaz. Hosteslere söyleyelim dedik ama benim bu hosteslere birşey söylemeye cesaretim yetmedi. Askeri gaza getirdim. "Hostes Hanım ben cam kenarı istemiştim" dedi. Hostes ise "orası cam kenarı" dedi. Askerde elini demire tak tak vurarak bu hiç cama benzemiyor" dedi. Bende askerden cesaret alarak "saydam renkte bir cam kullansanız daha ii olmaz mı" dedim. Hostesleriniz ise "şikayet formuna yaz" dediler. Uçağa bindiğimiz dakikadan beri sadece bir hostesinizin dişini gördüm. Fakat güler yüzünden dolayı değil dişlek olduğundan dolayı. . Ben bu kızları Diyarbakır'da şehir içi minibüslerinde bile çalıştırmam. Öyle bir oldumki artık bir an "ARKAYI BEŞLEYELİM" diye bağıracaklarını sandım. Ne alırsınız dediği an sanki "zehirlerden zehir beğen" der gibiydi. Korktum yemedim. Kaptanınız napıyor bilmiyorum ama tıpkı benim pazarlamacılığım zamanında kullandığım kamyonlar gibi uçağı bağırtıyor ve ardından .... vitesine sallıyor olmalı ki ses tümüyle kesiliyor. Peki gaza bastığında neden traktörü andıran bir ses geliyor. Uçak belliki eski. Bu uçakta yolculuk olmuyor ve çok manevra yapıyor sanki birilerini devamlı sollluyor gibi. Türkiyenin en uzun havayolu İstanbul Diyarbakır havayolu. Neden yarım saatlik İzmir, Ankara seferlerine sıfır kilometre uçaklar çıkıyorda bir buçuk saatlik Diyarbakır'a eski uçaklar çıkarılıyor. Uçaktaki muavinleriniz hala insanları hor gözlerle azarlar gibi konuşuyorlar. Tuvalette biraz fazla kaldım diye benide azarladılar. Ya "hastayım" deseydim ne cevap verecekti. Ama hasta değildim demedim. Personellerinizin bana kazandırdığı psikoloji ile neredeyse "kaptan müsait bir bulutun üstünde" diyecektimki vazgeçtim. Hostes böyle ise kaptanı nasıl olur diye düşündüm. Ya müsait bulut yerine müsait bir yere indirirse dedim. Neyse artık inişe geçiyoruz. Kaptanınız bizi sağ salim indirmeyi başarırsa hayatta kalıcam belki telden görüşmek isteyeceksiniz vebir görevliniz bana "efendim şikayetinizi tüm yetkili birimlere bildiriyorum" diyecek ama telimi yazmıyorum. Siz kesin ödemeli ararsınız. Olayla ilgilenicek olan yetkili birimlerin kesinlikle bu yazıyı okuduktan sonra sadece olayın hostesleri ile ilgileneceği kanısındayım. İnşAllah sağ salim ineriz. Alttaki yazı sizin için değil okumanıza gerek yok.
  eşhedüenla ilaheillAllah ve eşhedüenne Muhammedin Abduhu ve r
  Resuluhu....
  ALINTIDIR..
  hehhe
   
 2. eneserol

  eneserol SCW Üyesi

  2.980
  287
  83
 3. Dedee

  Dedee SCW Üyesi

  694
  279
  63
  Güzelmiş:)
   
 4. freesezar

  freesezar SCW Üyesi

  1.342
  282
  83
 5. PATRON

  PATRON
  Administrator

  10.785
  2.489
  113
 6. ZGR

  ZGR SCW Üyesi

  14.936
  524
  113
  Cok iyi ya :D
   
 7. LEONISM

  LEONISM SCW Üyesi

  1.709
  53
  48
  Ohh olması gerekeni yapmış elleri dert görmesin :) ,bi çok kez şahit oldum bende buna... Ve ne kadar eski uçak, dengesiz hostes varsa hep doğu'ya gönderiyorlar, Halbuki yaptıkları vurgunun haddi hesabı yok :)
   
 8. REİS38

  REİS38 SCW Üyesi

  6.334
  1.469
  113
  :) güzelmiş
   
 9. Ali

  Ali SCW Üyesi

  1.661
  366
  83
  güzel gerçekten :)
   
 10. - 48 -

  - 48 - SCW Üyesi

  1.987
  633
  113
  severim böyle zekasını kullanıp mizah yaparak dalga geçen insanları
   

Sayfayı Paylaş