Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Diyarbakır ucagındakı ınanılmaz guzel sıkayet

Ohh olması gerekeni yapmış elleri dert görmesin :) ,bi çok kez şahit oldum bende buna... Ve ne kadar eski uçak, dengesiz hostes varsa hep doğu'ya gönderiyorlar, Halbuki yaptıkları vurgunun haddi hesabı yok :)

:D Bende diyorum neden hep doğuda buluyorum kendimi

Sanırsam insanlar uçuş ekibindekilerinde birar insan olup hata yapabilceklerini unutuyor. İnsanların büyük çoğunluğu uçağa bindiklerinde kendilerini padişah zannedip tüm dünyanın onların çevrelerinde daire çizdiğini düşünüyor. Öyle birşey yok, 4-5 kişilik ekip kendilerinin 20 katı insanla ilgilenmek zorunda kalıyor. İnsanlar halbuki uçağa olduğu gibi bir ulaşım aracı olarak baksalar bunlar yaşanmaz..

bır hostes arkadasım soylemıstı !! business yolcuları normal yolculardan daha sorunsuz(kibar hosgorulu) dıye :)

adamın anlattıklarına bakarsak bu havayolu pegasus gibi görunuyor. personli oldukça ukala. hayatımda ilk kez ve bir kez uçağa bindim onda da dalamana bilet ucuz olduğu için pegasusu tercih ettim. lanet olsun dedim resmen. uçağın içi kadıköy bostancı domuşları gibi dip dibeydi konfor rezalet. bir turk kahvesi istiyim dedim onada yazmış 10 lira dedim höst ulan bu nedir. dönuşte de hostesin uçağın için bozuk para araması ayrı bir komediydi. en son içimden şu karşıdan gelen uçağa sor bakalım bozuğu varmıymış demek geldi ama sustum. dedim şimdi bunlar beni uçaktan atarlar paraşut falanda vermezler 7km yuksekten aşşağıya çakılmak pek tatlı olmaz dedim sustum:D

Sanırsam insanlar uçuş ekibindekilerinde birar insan olup hata yapabilceklerini unutuyor. İnsanların büyük çoğunluğu uçağa bindiklerinde kendilerini padişah zannedip tüm dünyanın onların çevrelerinde daire çizdiğini düşünüyor. Öyle birşey yok, 4-5 kişilik ekip kendilerinin 20 katı insanla ilgilenmek zorunda kalıyor. İnsanlar halbuki uçağa olduğu gibi bir ulaşım aracı olarak baksalar bunlar yaşanmaz..

aynen dediklerin çok doğru. benim de bir hostes arkadaşım var. o söyluyor ben genelde uçağın busines kısmını almayı tercih ediyorum diyor. çunku insanlar biraz daha kaliteli oluyor diyor. dalamana gideceğim zaman uçak 7 de kalkıyordu saat 7.30 oldu ve pegsusun sprinterı geldi içinden biri indi uçağa çıktı içeri girdi adam uçağın içine baktı bu ne be dedi balık istifi bu uçağın businesi neresi dedi hosteste yok deyince adamn dediği kelime beyenmedim bu uçağı gitmiyorum dedi ve geri gitti. ondan sonra zaten uçağın kapısı kapandı haraket etti.

bır hostes arkadasım soylemıstı !! business yolcuları normal yolculardan daha sorunsuz(kibar hosgorulu) dıye :)
aynen.

pegasusda yiyecek içecek parali olması iyi oldu, zaten thy de yedigimizin parasini baştan veriyoduk. parali olunca millet almıyo bişey, böylece istediğini hemen alabiliyosun. arabayla 10 saat yol gitmektense, 1 saat dişimi sıkarım.

Geri
Üst Alt