Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Direksiyondan gelen ses

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında jvfc tarafından paylaşıldı.

1. jvfc

jvfc SCW Üyesi

119
    44
    28
    Merhaba arkadaslar,
    2012 dsg leonumun direksiyonundan cevirdikce (ozellikle yavas cevirirken) gicirti gibi bir ses geliyor. Benzer sorunu yasayan oldu mu, sorun ne olabilir acaba fikri olan var midir?

2. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    kronik problem hemen hemen her aracta var sıkıntı yok:)

3. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Geçmiş olsun...

4. jvfc

jvfc SCW Üyesi

119
    44
    28
    Yahu bizim arabalarda da ne kadar cok kronik problem varmis :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Tesekkur ederim.

5. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    bir haftadır opel astra j dizelle geziyorum, gelen sesleri duysan zerre kadar laf etmezsin leona bilgin olsun.

6. jvfc

jvfc SCW Üyesi

119
    44
    28
    Acikcasi arabamadan performans ve yakit olarak memnunum ancak ic mekan kaliteziliginden ve gelen seslerden sikayetciyim. Bunun cozumu de 10 bin daha fazla verip golf almak bana gore :) Ama golf yakisiklilik olarak bizim arabalara yaklasmaz bile bence. Hele de sizin FR'larin yanindan bile gecemez.
    Astra konusunda bilgi verdiginiz cok iyi oldu zira leonumu almadan evel leon ve astra arasinda kalmis, hatta astra ile pazarligi bitirmis, ertesi gun araci almak uzere bayiye gidecektim. Eve gelince motor hacmi bir turlu icime sinmedi, hantal kalir diye korktum vazgectim :)

7. Ironlord

Ironlord SCW Üyesi

86
    35
    18
    Daha yeni yaşadım, önce amortisör kulelerinin üstündeki bilyelerden denildi, değiştirildi. Sorun devam edince bütün direksiyon aksamı sökülüp incelendi ve sorunun direksiyon kutusundan kaynaklandığı bulundu, ve garantiden yenisi ile değiştirildi. Şimdi sessiz sedasız dönüyor.

8. jvfc

jvfc SCW Üyesi

119
    44
    28
    Tesekkur ederim, hemen servis randevusu alayim ben o halde.

Sayfayı Paylaş