Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Direksiyon sertleşmesi ve ikaz lambası

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında kutaycelebi tarafından paylaşıldı.

1. kutaycelebi

kutaycelebi SCW Üyesi

10
    8
    3
    Arkadaşlar herkese iyi forumlar ;

Az önce arabayla yoğun trafikteyken direksiyon biranda sertleşti ve ekteki ikaz ışığı yandı. Acaba dedim hidroliği mi boşaldı kontrol ettiğimde normal seviyedeydi. Arabyı durdurup 5-10 dakika bekledim ve çalıştırdım yeniden düzeldi lamba da söndü. Ardından 100-200 metre gidince yeniden sertleşip aynı ışık yanıyor ve direksiyon sertleşiyor. Bunu tekrarladığımda aynısı oluyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. kutaycelebi

kutaycelebi SCW Üyesi

10
    8
    3
    Ek bir bilgi daha direksiyonu durur halde sağa sola oynattığım zaman tepe lambası farlar falan güç kesiyor.

3. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.027
    1.676
    113
    akü nüzü bi kontürol ettirin sarj sıkıntısındanda yapa bilir

4. studioworks

studioworks SCW Üyesi

9
    3
    3
    dostum aynısı bende de oluyordu aküyü değiştirdim düzeldi.
    direksiyon elektrikli olduğu için aküde sorun olduğunda direksiyonda da sorun oluyor.

5. kutaycelebi

kutaycelebi SCW Üyesi

10
    8
    3
    Arkadaşlar sorunu bulduk akünün üstündeki sigorta kırılmış. 3 tane ustaya gittim biri direksiyon pompası değişecek dedi birisi akü değişecek dedi. Reklam gibi olacak ama ankaranın erciyes sanayi sitesinde aydoğdu otomotivde yahya usta var ona götürdüm sorunu anında buldu. Reklam yapmak değil amacım. Akünün üstündeki sigortaları kontrol etti ve kırık sigortayı değiştirdik düzeldi. İlginiz için teşekkürler arkadaşlar. Kırık sigortayı da fotoğraf olarak atıyorum. Bir ustayla sabit kalmayın arkadaşlar nacizane fikrim budur. Herkese iyi forumlar [​IMG]

Baho61 ve kfy bunu beğendi.
  6. fhs

fhs SCW Üyesi

198
    128
    43
    bu konuya benzer bir olay da benim başıma gelmişti, sitede paylaşmıştım... çoğu tamirci o sigorta kutusundan bile bi haber.. ama aynı direksiyon sorunu bende de vardı, akü değiştirdim. düzelmişti. geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş