Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dikiz Aynası!

çok uyuz bişi ama sen solu ayarlıyosun sağda oynuyo sonra bide sağı ayarlıyosun ben aynam kırıldığında bi yer şase yaptı galiba diye serviste sormuştumda normal mereak etmeyin demişlerdi :)

Bizim arabalardamı problem var benimkide öyle solu ayarlarken ikiside oynuyo sağı ayarlarken yalnızca sağ

Bende de sagi ayarlarken sadece sag, solu ayarlarken ikisi birden hareket ediyor.

once l den sol u ayarlıyorsun ondan sonra r den sagı !! oldukı yolda gıderken koltugu ındırdın vs vs l de ayar yapınca sag aynada sola gore kendını otomatık ayarlıyor bı daha sag ıle ugrasmana gerek kalmıyor

Kıvanç o zaman iyi bişey gibi görünüyor diyebiliriz yani! :)

bu olay aracın orjinalinde var... benim araçtada aynı şekilde koltuğu indirip yada ileri geri oynatınca bozulan ayna görüntüsünü sadece L tarafını ayarlayınca sağdaki aynada otomatikmen ayarlanıyor... Wagcom ile kapatılabiliyordu galiba...

sol aynayı ayarlarken sağ aynada kendini oto ayarlıyo sürücüye göre bidaha sağ ayarlamak durumundu bırakmıyor. ama arabada benm en uyuz oduğum özelliklerden biridir bu özellik çünki sağ kendini sola göre ayarladığında saçma sapan yerleri gösteriyor ben gene tekrardan r modunda ayarlıorum :D

çok değişik bir özellikmiş doğrusu..

aslında cok sacma ne alakaysa iki taraf birden hareket ediyo:p

Geri
Üst Alt