Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ders ve Ödev Yardımı..

Valla benimde aklıma bişey gelmiyor be yiğidim, sen seçenekleri sunsan iyi kötü diye yorumlasak :)

Valla benimde aklıma bişey gelmiyor be yiğidim, sen seçenekleri sunsan iyi kötü diye yorumlasak :)

aklımda video çekmek var sadece..o da nasıl şöyle..
evimin kapısından FPS tarzında eve girip önce biraz dolanmak sonra da bi kaç iç çamarışı dağılan eşyalardan sonra yatak odasının kapısının kameranın dikkatini çektikten sonra kapı koluna uzanırken fade out yapmak..
bunu da bi müzikle falan desteklemek ama..düşündüğüm gibi bişi çıkmicak muhtemelen..

fenalardayım resmen..
hocayla mailleşiyorum isyanlardayım 1-2 saattir.. :D :D

Bu 2. konu. İlk konu için ne yapıcan?

Valla Yiğidim cideo konusunda benim bir tecrübem yok, aslında konular bana da kalın geliyor yani :) Ben sadece çıtır fikir olarak tavsiyede bulunabilirim. Biraz önceki videoyu canlandırsan nasıl olur :D

yarın çekerim videoyu..
hazırlar koyarım..

velakin 2.'si için de bi nü albüm kapağını sansürlemek ya da biraz yumuşatarak TR'ye uyarlamayı düşünüyorum..ya da mesela bi kitap düşün..adı da "bir hıristiyan çocuğun dramı" diye..atıyorum boynunda haç var..onu "bir müslüman çocuğun dramı" diye değiştirip boynuna farklı bişi koymak gibi..anlatabildim mi.. :D

onu anlattın pazar günü, sen temanı seç ona göre yürüyelim üzerinden o zaman.

abi o tarz bişi yapmak sorun değil de pek yaratıcı da değil..
velakin yaratıcılığın sınırlarının zorlanması gereken bi proje değil uyarlama konusu ama o da içime sinmicek zaten..daha güzel fikirler lazım..küçücük bi değişikle bişileri uyarlamak falan çok daha güzel olur..

yeni sene yeni ödevler yeni tripler..

Geri
Üst Alt