Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Deri Döşeme Yaptıracağım; Renk Kombinasyonu Tavsiyeniz?

Ben bi ara takmıştım kafaya bordo deri döşeme çok iddalı ve spor bi görünüm veriyo ama siyah kırmızı dikişli de olur tabi...

Kaan abi benim önerdiğim renklere ne diyosun. ??

Teşekkür ediyorum:)

---------- Post added at 14:31 ---------- Previous post was at 14:29 ----------

db7ea7c8e13fdfa7bda143b61661036f.jpg

6c07b55052316e17517eb0691722171e.jpg

bd27b8b30fe513ddcb601d0fab98c50d.jpg

d60a495996418b7ee11513890f619249.jpg

Umarım yardımcı olmuşumdur Kaan Abi...

Doğukan muhtemelen böyle olacak ama çift renk kombinasyonu yapıcam siyah ve gri olabilir..kırmızı dikiişli..alacantara olacak yanları ya da oturulan yer..gerçekten iyiymiş saol:)

Rica ederim Abi yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Kaan abi renk olarak vısne curugu yada gul kurusu ıyı bır secım olur,Art car konusundada ıcnı rahat olsun ıslerını cok ıyı yapıyolar,hatta bulabılırsem arkadasımın eskı arabasının koltuklarının flanda fotosunu eklerım cok basarılı yapılmıstı.
Konusu degıl ama eklemek ıstıyorum,ılk msjlarda koltuk yerıne chıp yaptır dıye msjlar gordum o konuya brazcık degınmek ıstıyorum.Chıp konusunda ınsanlar genelde cok cekıngen olyolar bsey olur mu sorun cıkarmı falan flan dıye ama korkcak bsey yok.Tabı bu duzgun yapıldıgı surece gecerlı.Chıplı Tsı duymadım demıssın,kımse yanlıs anlamasın bızım forumumuz yenı olmasından dolayı da olsa gerek teknık konularda gırısımde bulunan az kısı olmasından dolayı bu mevzulara cok acılamadı henuz,tsı da chıp yaptıran varmı dıye baska forumları da ıncelıcek olursak ılk yaptıran ve yapan yerın msjlarını bıle bulabılırsın.Tsı ın ısletım sıstemının cok yenı olmasından dolayı bunu yapabılcek yer ılk cıktıgında cok azdı hatta TR de bır kısı yapıyodu ve ınsanlar yaptırmak ıstesede gırısımde bulunan olmadıgından yaklasmıyolardı.Bugun hazır yazılmıların yanında custom yapan mapperlarda var TR de.20-25 bg gıbı artıslar saglanıyor yazılım sonucunda.bu da stock tsı a 3-4 boy rahat fark atmak demektır.
Konunun ozune docek olursak koltuk yada yazılım ıkısde zewk ısı,benım arabamda ne yay ne jant ne tampon vardı ama performansına yonelık ısler yapıyodum,karar vermesıde kısının zewkıne baglı

İşte biri yaptırsa da bir görsek biraz evhamlıyım ben bu konuda..eminim sorunsuz olacaktır ama yine de evham işte...

Ben senin yerinde olsam bu tarz yaptırırm dikişleride kırmızı yaptırır bırakırım...

Alacantara detay da güzel duruyor ama..

yanlz alcantra benim gibi arabanin temizliği konusunda rahatsiz insanlar için uygun bir seçenek değil malesef..çünkü bir tarafa doğru silindiğinde o açidan koyu duruyor diğer taraftan açik renk duruyor..üzerine oturup kalktkça da doku sürekli değişiyor ve kirli gibi görünebiliyor koyunun arasında açık gözüken alanlar yüzünden bunu da bir düşün kaan..

yanlz alcantra benim gibi arabanin temizliği konusunda rahatsiz insanlar için uygun bir seçenek değil malesef..çünkü bir tarafa doğru silindiğinde o açidan koyu duruyor diğer taraftan açik renk duruyor..üzerine oturup kalktkça da doku sürekli değişiyor ve kirli gibi görünebiliyor koyunun arasında açık gözüken alanlar yüzünden bunu da bir düşün kaan..

Tabii belliydi aslında o resimlerden..

bu mudur yani abi.. :D
rica ederim.. :)

bu arada düşünüyosun dimi. ?? ;)
çok yakın zamanda abi..

Geri
Üst Alt