Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi almak istiyorum!

Erbay10

Kayıtlı Üye
Iyi günler scw ailesi?
2 gün önce başıma gelen talihsiz olay, park halindeyken bu hale getirmişler. Kasti yapılmış gibi duruyor. Boyatmak istemiyorum ama yinede tavsiyelerinizi ve önerilerinize ihtiyacım var. Izmir çevresinde özellikle...Ekli dosyayı görüntüle 14289Ekli dosyayı görüntüle 14289

Ekli dosyalar

• _20170201_134506.JPG
    _20170201_134506.JPG
    258.9 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Çamurluk sanırım. Boya şart gibi. öncesi ve sonrasını fotoğraflarsınız satarken problem olacağını düşünmüyorum. boya maliyeti ise max 200 TL tutar. @Erbay10

Evet çamurluk olduğu için araba sticker'ı yapıştırmayı düşündüm. Boyatma için servis mi yoksa dışarda iyi bir ustaya mı göstereyim. Kaskodan mini onarım yaptırılabilir fakat kaskoyu kullanmıcam çok birşey tutmaz ise.

Dediğim gibi bir karış yer boyanacak. dışarıda yaptırırsan daha iyi bence. kaskoyu karıştırma derim.

Kasti yapılmış gibi durmuyor sanki aradan gecmek istemişlerde bişey sürtmüş lokal boya kurtarır anca gecmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sağolun.Boya izine bakınca ileri geri yönde hareket var. Tabi gözümüzle görmedik nazarlık oldu kısmet. En Büyük dertlerimiz bu olsun. Ülkemizde malum insanlarımızda boya takıntısı var boyatınca. Değer düşürmeye çalısanlar oluyor yada satısında sıkıntı cıkarıyorlar o düşündürdü biraz boyatma hususunda. Sticker yapıstırmayı düşündüm çamurluk üstünde olunca. @dadaş34

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/QUOTE]

Bence rütüş yapın ardından pasta yapın çok sırıtmaz ufak bir cizik için parca boyatmaya gerek yok satarken kimseye laf anlatılmıyor

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt