Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dectane Firması Leon İçin Yeni Tarz Ledli Mercek Farları Tanıttı..

ee izmirdeki satan adam bana h7 olduğunu söylemişti
evet dectane firmasının sonar fabrikasına yaptırdığı bir ürün bu aynı julyen marka gibi adam roccosunda kullanıyormuş bunun ve yadınlatması gayet güzel dedi resim atacaktı satıcı ama negelen var nede giden

ee izmirdeki satan adam bana h7 olduğunu söylemişti
evet dectane firmasının sonar fabrikasına yaptırdığı bir ürün bu aynı julyen marka gibi adam roccosunda kullanıyormuş bunun ve yadınlatması gayet güzel dedi resim atacaktı satıcı ama negelen var nede giden

Bixenon degil ama sanirim Yilmaz..Fena da durmuyor.. H7 bizim simdiki ampullerden standart uzerinde gelen..

kaan bi-xenon olmasada önemli değil satıcı bana philipsin h4 e benzer xenon ampulu var demişti aynı h4 gibi aşşağı yukarı hareket ediyor ondan takılır bi-xenon olur demişti ama alan arkadaş ampulü için h1 diyor

valla ben bu modeli çok başarılı buldum yeni kasa olsa alırdım ortada mercekler çok başarılı serkan da sciroccosunda kullanıyo gayet memnun...

kaan bi-xenon olmasada önemli değil satıcı bana philipsin h4 e benzer xenon ampulu var demişti aynı h4 gibi aşşağı yukarı hareket ediyor ondan takılır bi-xenon olur demişti ama alan arkadaş ampulü için h1 diyor

Su ya da buhar problemi olur mu acaba ? ondan kesin emin olmak lazim.

kesinlikle yokmuş öyle söyledi buhar problemi

valla kaan ben istiyorum ama aklıma takılan aydınlatma performansı olmadı ilkere veririm bixenon mercek takar :D ama şuan için maddi olarak müsait değilim

valla kaan ben istiyorum ama aklıma takılan aydınlatma performansı olmadı ilkere veririm bixenon mercek takar :D ama şuan için maddi olarak müsait değilim
Anliyorum ..bekleyelim o zaman bir gorelim Istanbulda alan biri olursa canli canli performansina bakalim:)

Geri
Üst Alt