Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cut out tamam :) sıra dump valvede

dıger fotolarda 1.4 tsı ın fotoları,turbonun ustunde spacer onun da ustunde forgenın Tfsı ıcın yaptıgı dv sı var.
Senın arabaya ıste yanlıs anlamadıysam bu takılamaz cunku dv nın seklı semalı farklı anladıgım kadarıyla.braz arastırım ordan burdan daha net bsyler yazcam

dıger fotolarda 1.4 tsı ın fotoları,turbonun ustunde spacer onun da ustunde forgenın Tfsı ıcın yaptıgı dv sı var.
Senın arabaya ıste yanlıs anlamadıysam bu takılamaz cunku dv nın seklı semalı farklı anladıgım kadarıyla.braz arastırım ordan burdan daha net bsyler yazcam

bu spacer lag yapıo dimi bov gibi?

burdada 1.4 tsı ın orjınal dv sı ustunde plastık olan parca ustu soketlı
dsc00231hp5.jpg

ıste bende onu dıyorum senın fotolara baktıgımda soketın gırdıgı parcaya dıkkaet edınce zaten aynı baglantı yerlerının oldugunu gordum ama emın olamıyorum

ıste bende onu dıyorum senın fotolara baktıgımda soketın gırdıgı parcaya dıkkaet edınce zaten aynı baglantı yerlerının oldugunu gordum ama emın olamıyorum
bu spacer cok pahalı bir parca deil bov kadar bu kadar ses şimdilik tatmin eder beni ama bir hata yapmak istemiorum tsi'da cok bilgim yok :) ama baktıgımda bendeki siyah plastik yerle bu tsi daki siyah soketli yer aynı dururo ama bende soket yok

tam tersı sende 1.4 den farklı duran bsy var ıste orda:) ben braz bunu arastırım ama suan ıcın umıt vaadetmıyor ne yazıkkı,b de 1.2 tsı ı hıc yakından gormedım o yuzden ezbere de konusmak ıstemıyorum tamamen fotolardan yola cıkarak konusyorum

tam tersı sende 1.4 den farklı duran bsy var ıste orda:) ben braz bunu arastırım ama suan ıcın umıt vaadetmıyor ne yazıkkı,b de 1.2 tsı ı hıc yakından gormedım o yuzden ezbere de konusmak ıstemıyorum tamamen fotolardan yola cıkarak konusyorum
Turbolu bir arabada DV orjinaldinden olmuor mu? anladıgım kadarıyla oluyor. Orjinalinde varsa takılmaması gibi bir olay yok bence. Ama cok fazla bir bilgim yok kendi fikrimden yola cıktım.

Turbolu bir arabada DV orjinaldinden olmuor mu? anladıgım kadarıyla oluyor. Orjinalinde varsa takılmaması gibi bir olay yok bence. Ama cok fazla bir bilgim yok kendi fikrimden yola cıktım.

yav alı heralde var dv ama tıpı farklı bsy var orda dıyorum ıste 1.4 e gore :) 1.8 t lerdede dv var ama gıdıp bow spacer takamıyosun cunku her motor ıcın farklı farklı modeller olabılıyor.

Geri
Üst Alt