Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cupraya vereceğimiz parayı kaskoya vermek..

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Çöllü tarafından paylaşıldı.

1. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Arkadaşlar öncelikle merhaba; Geçenlerde bi tartışmada ortaya çıkmış bir mesele acaba yanlış yoldamıyım diye fikrinize danışayım istedim;
    Sizce arabayı KASKO mu korur yoksa Tecrübe ve SEVGİ mi ?

2. PORO

PORO SCW Üyesi

2.440
    371
    83
    tabiki sevgi ve tecrübe korur ama
    kasko yu unutmamak lazım adı üstünde kasko

3. H_G

H_G SCW Üyesi

1.955
    401
    83
    Tecrübe ve Sevgi insani duygular..Tabii ki bunlar korumamıza yardımcı olur aracı..Ama İnsanlarında her zaman Tecrübe ve Sevgiyi koruyacak psikolojisi olmadığından :) Kasko sadece birşey olduğunda sevdiğimiz şeyleri yeniler..

4. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    kasko iyidir olması lazım bence

5. HaKo

HaKo SCW Üyesi

296
    36
    28
    sana gelip arkadan vuran sarhoş herifden nasıl koruyacak sevgi ve tecrübe çok merak ettim.

6. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Tecrübe ve sevmek her zaman yetmez kardeşim kasko mutlaka olması gereken birşey.Bence sevgi ve tecrübeden önce kasko olması lazım sonuçta burası için söylüyorum hepimiz araçlarının çizilmesinden bile bir hayli rahatsız olan insanlarız aracına son derecede özan gösteren dikkatli olan ama işte ne kadar korumaya çalışırsan çalış bir türlü istediğin şekilde koruyamıyorsun.Sen kendine güvenebilirsin ama dışarıda bizlerin haricinde binlerce şoför var duran araca gelip vuranlar olduğu için KASKO-TECRÜBE-SEVGİ Ayrılmaz Üçlü Diyelim.

7. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    bu arada bu konu açılmışken faizin haram olduğunu ve kaskonunda bir nevi faiz olduğunu düşünen bazı kişiler kendi aralarında bir sistem geliştirmişler... mesela 5 kişi bir araya geliyorlar herkes aylık 150 tl para yatırıyor bankadaki faizsiz ortak hesaba ve birinin başına bişey geldiğinde ordaki paradan karşılıyorlar... aslında güzel bi sistem değil mi :)

8. gökhan

gökhan SCW Üyesi

2.719
    36
    48
    hako iyi bilir arkadan çok çarptıalr hakoya :D :D

9. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Kaskodan farksız bir sistem bence :)