Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupralara fısıldayan adam

Ali abim tekrar buradan yazıyorum hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanmalar :seat

bu aracı benden fazla isteyip araştırma safhasında benden fazla emek sarfeden @Duvi , @çöllü ulvi ve selçuk emeklerinizden ötürü ikinizede çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin benim için mesai harcayıp vakit ayırdınız son olarak yaşasın SCW
Ali baba ne demek bizi mahçup ediyorsun..Biz kardeşin olarak üstümüze düşeni yapmaya çalıştık o kadar..Rabbim kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah...Nickine yakışanı binmende 1 gr faydamız dokunduysa ne mutlu bize..Tekrar hayırlı olsun Abicim..

bu aracı benden fazla isteyip araştırma safhasında benden fazla emek sarfeden @Duvi , @çöllü ulvi ve selçuk emeklerinizden ötürü ikinizede çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin benim için mesai harcayıp vakit ayırdınız son olarak yaşasın SCW

Helal Olsun Abim ne demek..

Kendi Aracımı Alırken bile bu kadar heyecanlanmamıştım... :)
Bindim Kullandım.. Tek kelimeyle Vahşi Kedi Hakkaten Asfaltta durmuyor.. ;)
Son olarak O Araç Buraya GELECEK :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin... Maşallah çok yakışıklı araba, biz de almayı düşünüyoruz, acaba ne kadara aldığınızı pm ile gönderebilir misiniz ? [MENTION=24163]cuprali[/MENTION]

Valla helal Ali, hayırlı uğurlu olsun. Arabaların gibi senin de hızına yetişemez oldu. Allah kaza bela vermesin, nazarsız kullan inşallah....

Geri
Üst Alt