Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra Tampona Lip Taktirip Sorun Yasayan Var mi?

Bugun esenyurta siparisi verdim..karsiya gecmeye vaktim yok hic cunku..Oradaki arkadaslar artik ilgilenicekler..umarim 3.5luk yay ile surtmem kaldirima cikip inerken..gerci geri geri cikiyorum..

abi şu ana kadar 3 tane leon ve şu an cupra aracımın hepsine şu lipi taktım bitanesinde sorun yaşamadım hani 5lik yay olsa anlicam çok az sıkıntı yaşanabilir ama 3.5 yayla korkma hiç bişi olmaz hemde hiç bişi ayrıca tamam tampon delinerek yapılıyo tamponu çatlatması gibi bi durum yok ortada ayrıca zaten tamponun altına yapılan bi işlem olduğundan ilerde bi gün çıkarmak istersen hiç bişi belli olmaz onuda denemiştim:D

biraz dikkatle bişi olmaz Kaan abim.. :eek:key:
Anadolu yakasında lip'i sürttüğüm sadece 1 sokak var kullandıklarım arasında ona da girmeyerek sorunu çözüyorum mesela.. :D :D

abi şu ana kadar 3 tane leon ve şu an cupra aracımın hepsine şu lipi taktım bitanesinde sorun yaşamadım hani 5lik yay olsa anlicam çok az sıkıntı yaşanabilir ama 3.5 yayla korkma hiç bişi olmaz hemde hiç bişi ayrıca tamam tampon delinerek yapılıyo tamponu çatlatması gibi bi durum yok ortada ayrıca zaten tamponun altına yapılan bi işlem olduğundan ilerde bi gün çıkarmak istersen hiç bişi belli olmaz onuda denemiştim:D

biraz dikkatle bişi olmaz Kaan abim.. :eek:key:
Anadolu yakasında lip'i sürttüğüm sadece 1 sokak var kullandıklarım arasında ona da girmeyerek sorunu çözüyorum mesela.. :D :D

Cok tesekkurler arkadaslar:)

Bu Cupra lip'i Aero tampona tam uyum sağlıyor mu acaba? Bende düşünüyorum da :D

abı lıplerın hepsı aynı ama cupra tampona takılan hıcbır lıp aynı degıl kesımı ve ılerde yarada gerıde durması cok onemlı 12 delık oluyor ayrıca bı kac kez vurdum lipi ama sorun yok

bende de var lip en ufak bi sürtme yok ilk günkü gibi çiziksiz duruyo lip tabi dikkat etmek önemli :) şeytan diyo git al 2006-2009 arası cupra lipini ama cupra tamponla aynı fiyat allah kahretsin :(

kanka kim taktı seninkini :)

azız eryada taktık ama mesele yer degıl ıscılık onemlı 3 kısı takmısı 2 sı pozısyonu ayarladı dıger 1 kısıde cıdalamıstı ve lip in oryasında 2 tane bıyık gibi parça var onları duzfun kesmek gerekiyor

Geri
Üst Alt