Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cupra jant lastiklerim satiliktir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Jant Olayına pek Girmeyi düşünmüyorum Volkan ama girersemde bu cupra R (1p+) jantı yahut Seat Sport Arrow olur Cupra (1P) Jant çok güzel ama benim arabada oluşturmaya çalıştığım genel çerçeveye uygun değil.. Ama bencede arayanların kaçırmaması gereken bir fırsat.. :eek:key:
anladım Selçuk abi hayırlısı olsun o zaman :eek:key:

yılmaz abi cupraları verip fr almak sence mantıklı geliyormu sen olsan verirmisin tamam alrım üstüne 1000 tl da isterim
yanlış anlamada ben veririm nasılsa aracı satıcam diye
arkadaş sen aracı satmıyormusun jantı ne bahane ediyorsun orjinal jant işte sana hemde 17 boya da istemez ve liste fiyatları serviste aynı ikisininde sıfırı 735 tl adeti

yanlış anlamada ben veririm nasılsa aracı satıcam diye
arkadaş sen aracı satmıyormusun jantı ne bahane ediyorsun orjinal jant işte sana hemde 17 boya da istemez ve liste fiyatları serviste aynı ikisininde sıfırı 735 tl adeti

yılmaz abi sende haklısın abicim

[MENTION=782]serkanreis[/MENTION] abi benim dünyada eşi benzeri olmayan jantlarımı veriyim kafa kafaya olmaz mı? puhaha

abi 5000 km de jant lastıgım var orj. 16:) ıstersen takas yapalım:=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt