Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Cup 33 :)

yiter yaaa...bıktım yaaa..o değil ben uğraşıyorum noteriyle ,bankasıyla kaskosuyla cartıyla curtuyla..delimisiniz divanemisiniz nesinizzz..))::
hey site ahalisi acıyın bana almayın bu arabayııı!!:(

bu fiyata zor tuba'cım zaten düşsünler biraz fiyatı :D

bi kuruş aşağı sattırmam abi valla)):çoookkk emeğim varr sormaa o yapılan ekstraları tek tek ellerimle işledim kaskoya ))::sattırmammm

ahh tuba ahh yapılanlar malesef para etmiyor satarken ne hacadıysanız extra onun yarısını ekleyin fiyata :( bu iş çoook zooor

özgürüm hayırlı satışlar kardeşim :) o kadar ugraş didin sonra satışa cıkar:D ama kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezmiş puhaha
Aynen abi :D
yiter yaaa...bıktım yaaa..o değil ben uğraşıyorum noteriyle ,bankasıyla kaskosuyla cartıyla curtuyla..delimisiniz divanemisiniz nesinizzz..))::
hey site ahalisi acıyın bana almayın bu arabayııı!!:(
Reis buyuksun :D
puhahapuhaha başında ıkıtane pıskopat varken zor:D
Yok artik :D
bu fiyata zor tuba'cım zaten düşsünler biraz fiyatı :D

Kaptan baltalamaaa :D

hooop satılacak yada satılacak satılmayacaksada yapılacak bir yığın iş var offf offf

Harika bir leon,hayırlı satışlar kardeşlerim,allah gönlünüze göre versin,yakında benim 24 seat lık rekorumu elimden alırsanız bu duruma hiç şaşırmam:D

Geri
Üst Alt