Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

crankshaft timing sensor

İsim:
bilal
Yer:
Ankara
Aracınız:
Cordoba 1.4 Signo
Plaka:
06ev3853
bu nedir şimdi? kendinizi tanıtın derken yan taraftaki bilgilerindenmi bahsettim zannediosun arkadaşın. her yeni üye konu açmadan weya bir konuya cewap yazmadan önce kendisini tanıtmak durumundadır. yoksa yanda yazanları bende görüyorum yani...!!

bu nedir şimdi? kendinizi tanıtın derken yan taraftaki bilgilerindenmi bahsettim zannediosun arkadaşın. her yeni üye konu açmadan weya bir konuya cewap yazmadan önce kendisini tanıtmak durumundadır. yoksa yanda yazanları bende görüyorum yani...!!

ben kendi adıma konusayım konulardakı bu kendinizi tanıtın mesajlarının hortlamasından rahatsız oluyorum
bununla ilgili bi öneri de de bulunmustum ama orda da konu saptı
konuya bu tarz mesaj yazmak yerine özel mesajla uyarmak bence daha mantıklı
açık konusmak gerekirse şöyle de bi olay var arada giriyorum üyelerimiz kısmına bu bilgilerden daha fazla bilgi yazana daha denk gelmedim

ben kendi adıma konusayım konulardakı bu kendinizi tanıtın mesajlarının hortlamasından rahatsız oluyorum
bununla ilgili bi öneri de de bulunmustum ama orda da konu saptı
konuya bu tarz mesaj yazmak yerine özel mesajla uyarmak bence daha mantıklı
açık konusmak gerekirse şöyle de bi olay var arada giriyorum üyelerimiz kısmına bu bilgilerden daha fazla bilgi yazana daha denk gelmedim
:)

Geri
Üst Alt