Cordoba sahipleri okuyun. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Cordoba sahipleri okuyun.

damalis

Kayıtlı Üye
Arabamda bir sorun çıktı motoru söktürdüm bulamadım aynı durum sizin başınıza gelirse arızanın sebebini açıklıyorum.

Arıza : Motoru çalıştırdırdığımda Fan çalışıyor .istop ettiğimde fan duruyor.Soğuk motorda dahil 1 hafta çalışmasın çalıştıgında fan acıyor hiç bir şekilde kapanmıyor sadece stop edince kapanıyor bunun nedenleri;

1- Fan müşürü arızalı değil
2-Klima müşürü arızalı değil
3-Arabanın beyni arıza vermiyor herşey OK .
4-Arıza çıkarabilecek heryer bakıldı elektırk kacagı dahil ...

Çözüm : Serviste nedenini bulduk 10000 binde bir bozulan benim şansıma klima beyni ..arıza fan klima açık sanıyor ama içerde kapalı konumdayken..

org.1650 TL
çıkma :350 TL çözüm bu başka yok .. bilgilerinize .... cordoba sahibi olunca insan mühendiste oluyor bir şekilde ...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Geçmiş Olsun Sizin Cordoba Kaç binde kaç model idi?

enginerdi

Kayıtlı Üye
peki hava ve motor soğuk dahi olsa araci yeni çaliştirdiğimizda 1dk içinde 15 sny lik çalişma yapan ve 2 bunu tahmini 2 dk da tekrarladiğini gördüm çalişiyor duruyor fan bu normalmidir?

2006 cordoba 197 binde

schumi

Kayıtlı Üye
Faydalı bilgiler için teşekkürler..Keşke herkes sizin gibi çözüm detaylarını neden kaynaklandığını da yazıp yardımcı olsa ama nerde...İnsanlar yardım danışıyor cevabını alıyor sonra bidaha yok girmiyor bile..Öylelerine ayar oluyorum...İşi düşünce gir düşmeyince yok ol...

damalis

Kayıtlı Üye
senin durumunda klimadan kaynaklı başka bir açıkması yok bunun

emre_stylance

Kayıtlı Üye
bir önemli bilgide ben vereyim klima açık econ modu açıkken marşa basmayın klima beynine zarar veriyor... sayglar...