Cordoba ma vurdular :( | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Cordoba ma vurdular :(

Konu, 'Cordoba' kısmında alperen tarafından paylaşıldı.

1. alperen

alperen SCW Üyesi

164
    11
    18
    selam arkadaşlar dün akşam saat 17:00 da kardeşimi okuldan almaya gidiyordum. Okulun önüne geldim sağa yanaştım ve yolun karşına durmak için sola sinyal verdim ve arkamdan gelen arabayı(beyaz reno) bekledim hafifçe burnunu çıkarttım arabanın adamda hızla sanırım 60 km/H felandı hızı sol tampon ve çamurluğa bindirdi...

ne oldu demeye varmadan indim arabadan adam kaçtı gitti bir şey olmamış gibi:mad:. Ben ise arabadan indim ve oldu diye baktım tamponun altı sıyrılmış ve çamurluk ezilmişti çok az ...
    arabayı şimdi sanaiye bıraktım yapılıyor boya yememe ihtimali varmış inşallah yemez ...:(

2. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    geçmiş olsun :(

3. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Geçmiş olsn dostum...

4. alperen

alperen SCW Üyesi

164
    11
    18
    teşekkürler sizce suç kim de ?

5. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    geçmiş olsun plakasını alsaydınız keşke

6. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    746
    113
    geçmiş olsun ne olursa olsun suç kaçandadır..... canınız sağolsun arabadır yapılır sıkmayın canınızı....

7. alperen

alperen SCW Üyesi

164
    11
    18
    alamadım plakayı hemen kaçtı yakalardım ama dua etsin ki kardeşim okuldaydı...:mad:

8. alperen

alperen SCW Üyesi

164
    11
    18
    çok teşekkür ederim serhat abi

9. BALAREST

BALAREST SCW Üyesi

58
    2
    8
    gecmıs olsun. ama sunu rahatlıkla soyleyebılırım seat saglam karasor yapısı var nasıl mı?

18.12.2010 tarıhınde kırmıızı ıskta dururken fıat-fıorıno marka arac arkadan vurdu. tampon zedelendı. servıste boyatıım.
    28.12.2010 tarıhınde kırmızı ısıkta duruken (60km/h) ford-connect marka arac arkadan vurdu. tampon zarar gordu. connect te sol on camurluk on kaput on tampon ezıldı.

ısın espırısı aynı cadde ılk kaza gıdıs ıstıkametı-ıkıncı kaza gelıs ıstıkametı yer aynı polıs ekıplerı aynı

10. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    çok geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş