Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cordoba Far nasıl sökülür

Konu, 'Cordoba' kısmında guner79 tarafından paylaşıldı.

1. guner79

guner79 Misafir

Arkadaşlar forumda aradım ama böyle bir konu bulamadım ya benim sol farın içi pis temizlemek istiyorum üstünde iki vida var onları söktüm ama çıkmadı acaba başka yerlerinde vida varmı söken varsa yazabilirmi

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    muhtemelen üsttekilerin karşılığı altlardada iki tane vida var

3. guner79

guner79 Misafir

Altı göremiyorum en iyisi bir ayna alıp bakmak veya cep telefonu kamersı ile kaydedip bakim

4. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Farlar yekpare diye biliyorum. Çünkü mercek montajı için falan farın kendisini istemişlerdi kesip biçeceklerdi.

5. firozat

firozat SCW Üyesi

717
    377
    63
    Tamponuda sökmeniz lazım veya davlumaz içindeki vidaları söküp farın alt kısmından biraz boşluk açmanız lazım. Çünkü alt kısımda yanlış hatırlamıyorsam 2 tane daha vida olacaktı. ibizanın farları o şekilde sökmüştük. Söktüğümüz farın içine bizimde çamurumsu pislik dolmuştu. Motorunu falan söktükten sonra içini bir güzel köpüklü su ile doldurup, yıkayıp temizlemiştim :D

6. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    Benim bildiğim tamponda sökülmeli.

7. guner79

guner79 Misafir

Teşekürler tamponu sökemem ama davlumbazı sökerim öyle deniycem sağol

8. emustafa10

emustafa10 SCW Üyesi

108
    29
    28
    aşağıdaki videoda detaylı bir şekilde var nasıl söküleceği [MENTION=25659]guner79[/MENTION]

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    alt vidalar için tamponu sökmek gerek maalesef yoksa cıkarmanız çok zor olacaktır sanayide genelde tamponu söküp çıkarıyorlar

10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Abi aynı şekilde altta da vidaları var Tamponu sökmeden biraz zor onu sökmen :eek:key:

Zira söksen bile camını ayırman gerekir içini temizlemek için oda profesyonellik gerektiren bir iş..

ama elektrik süpürkesiyle alınabilecek bir pislik ise inze ucu var ise süpürgenin arkadan far kapağının ordan çektirebilirsin komple sökmeden..

Sayfayı Paylaş