Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

çok acil yardımmmmmm

valla araç güzel can da tanıyormuş aracı...ben zaten o kasaya biniyorum cuprasını tahmin bile edemiyorum..

ama içinde pert ile ilgili bir şüphe varsa onu plakadan bulamayabilirsin..
adam verirse şaşi noyu iste ve öyle bak ama güveniyorsan kap arabayı

pert degıl abı pert dıye ortaya atılmıs olan arabanın sahıbı de arkadasımdı eskı uyeler de hatırlarlarsa o arabanın kazası gazetelere cıktı 2 kısı oldu,arkadasım da 1 ay komada kaldı aylarca aılesını tanıyamadı,arabası da zaten perte cıkıp maslakta sıgortanın garajındaydı.Pert oldugunu soyleyenler Tr de b tane Füme cupra var sanıyolardı heralde:)

dizelden buna geçiş biraz acıtır Emre, aracı bilenler varsa kefil olacak o zaman sıkıntı yok sen bilirsin. Sen gül gibi TSI leonu sat TDI kullan sonra benzin canavarına geç :D:D:D sakın benzin zamları konusuna bişey yazma bu arabayı alırsan :cool:

ama boşver, ben hevesini kırmayayım :)

dizelden buna geçiş biraz acıtır Emre, aracı bilenler varsa kefil olacak o zaman sıkıntı yok sen bilirsin. Sen gül gibi TSI leonu sat TDI kullan sonra benzin canavarına geç :D:D:D sakın benzin zamları konusuna bişey yazma bu arabayı alırsan :cool:

ama boşver, ben hevesini kırmayayım :)

abi 1.8 T tsi kadar hatta az bile yakabilir :)

abi 1.8 T tsi kadar hatta az bile yakabilir :)

Aybars TSI ile normal kullanımda şehir içi 7lt ortalama yapıyorsun, hatta normal kullanımda şehir dışı 6lt civarına kadar da düşüyor. 1,8T aynı performansı gösterir mi bilemem. Emre'de daha önce TSI vardı araca yabancı da değil. Ayrıca vergi dilimi de bir kademe yukarı ne bilim benim içime pek sinemedi. Araca kötü demek istemem bir otomobilsever olarak yanlış anlaşılmasın. Performans aracı alıp ekonomi de aramayacağın zaten gün gibi ortada. Hangimiz gaza yüklenince giden arabada ayağımıza sahip olabiliyoruz orası da ayrı bir gizem.

Aybars TSI ile normal kullanımda şehir içi 7lt ortalama yapıyorsun, hatta normal kullanımda şehir dışı 6lt civarına kadar da düşüyor. 1,8T aynı performansı gösterir mi bilemem. Emre'de daha önce TSI vardı araca yabancı da değil. Ayrıca vergi dilimi de bir kademe yukarı ne bilim benim içime pek sinemedi. Araca kötü demek istemem bir otomobilsever olarak yanlış anlaşılmasın. Performans aracı alıp ekonomi de aramayacağın zaten gün gibi ortada. Hangimiz gaza yüklenince giden arabada ayağımıza sahip olabiliyoruz orası da ayrı bir gizem.

abi 1.8T ile öğrendiğim kadarıyla şehir içi sakin kullanımda 7 lt civarında yakıtı.vergi olarakta zaten Emrede 1.9 araca biniyor şuan.1.6 leon veya 1.4 tsı a binmekten iyidir cupra r a binmek.

Su forumda keske daha fazla 1.8 t kullanıcısı olsaydı da tek konusan ben olmasaydım ekonomısı hakkında:)

pert degıl abı pert dıye ortaya atılmıs olan arabanın sahıbı de arkadasımdı eskı uyeler de hatırlarlarsa o arabanın kazası gazetelere cıktı 2 kısı oldu,arkadasım da 1 ay komada kaldı aylarca aılesını tanıyamadı,arabası da zaten perte cıkıp maslakta sıgortanın garajındaydı.Pert oldugunu soyleyenler Tr de b tane Füme cupra var sanıyolardı heralde:)

sen pert değil dedin zaten sorun bitti..
eğer emre pipirikli ise ordan da baktırabilir diye söyledim..

@ emre bu arç çok güzel bir araç sen benzin farkını hesaplamışsındır yoksa bu işe girişmezdin..
ben kullandığım arabayı kötülemem..hele birde sen onun ağa babasını almak istersen sana diyeceğim HÖRMETLER
tdi cupra başka bir zevk..bu başka bir zevk..daha önce kullandın mı bilmiyorum ama..yol tutuşu gerçekten maşeALLAH..
arabanın fiyatına gelince rakam çok iyi gerçekten..başkası almadan al diyeceğim ama sende benimle aynı durumdasın elindekini satmadan onu alamazsın yada alabilirsin de almazsın..
hadi hayırlısı herşey gönlünce olsun

ne arabaymıs zaten su 1.8t bellı degıl kıymetıne 2010dan sonra bılınmeye baslandı

Geri
Üst Alt