Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coilover Problemi

Makyajlida 55 diye bildigim icin 55 istemistim. Arkalar cuk diye oturdu fakat onlerde sorun cikti. 1p1 dedim ve coil takan butun 1p1lerde 55 oldugu icin 55 istedim. Coil takacak 1.2 lere duyrulur 50mmlik olani alacaksiniz :) yarin gecicem karsiya gorusucem ft tuningle. Uyan varsa takilicak yoksa 2ay beklicem sanirim. Golf icin olan uyan varsa onlar takilicak. Sitesinde de 1.2 tsi ayrimi yoktu. Neyse hallederiz umarim yarin.

murat fttuninge gidersen ayarlar hakkında beni arasana

vardır ya ufak oldugu için bulamamışsındır

valla yoktu :) kutuyu delik deşik ettim yok abi :D hatta kıllandım acaba v1 mi diye :) neyse bi götüriim de yarın halledelim. 15281030 almıştım, 15281031 dedi fttuningdeki adam. 15281020 uyar bana sanırım 15281021 var elinde oda uyuyo eğer varsa onu takıcam :)

valla yoktu :) kutuyu delik deşik ettim yok abi :D hatta kıllandım acaba v1 mi diye :) neyse bi götüriim de yarın halledelim. 15281030 almıştım, 15281031 dedi fttuningdeki adam. 15281020 uyar bana sanırım 15281021 var elinde oda uyuyo eğer varsa onu takıcam :)
bende baktım az önce 15281020 uyuyo sana

ya bu sertlik ayarını mutlaka ögren ama :D

sertlik ayarı amortisörün üstünde alyan anahtarın gireceği bir yuva olmalı.. ordan ayarlı olup olmadığını anlayabilirsin..bir küçül L alyan olması gerekiyor normalde

sertlik ayarı amortisörün üstünde alyan anahtarın gireceği bir yuva olmalı.. ordan ayarlı olup olmadığını anlayabilirsin..bir küçül L alyan olması gerekiyor normalde

var onlar Varol abi, ama anahtar olmadığı için bi tuhaf oldum :)

onlar varsa ayarlı demektir anahtar sorun değil..2-3 liralık bir şey anahtar..ama içinden çıkmamış olması üzücü..çalışıp çalışmadığını merak ediyorsan bende anahtar var deneriz..
yada herhangi bir koçtaştan alabilirsin..çoklu olanlarından

knk yarın gelde halledelim belki bende yaylanırım he :D

Geri
Üst Alt