Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Coil-ex Spor Yay

dissolvent

Kayıtlı Üye
Merhaba.ibiza 2016 style 1.2 tsi aracım var da.aracın orjinal yayları çok yüksekte gözükmeye başladı iyice gözüme.çamurluk arasındaki mesafeyi 3cm kadar düşürmek istiyorum.orjinal jantlarım var 185/60/15.ilerde 205-215/40/17 jant da alıcam yüksek ihtimalle.bu coil-ex markayı ufak çaplı araştırdım hiç kötü yorum göremedim.fiyatı çok uygun. 3.5cm düşünüyorum ama yeterince düşmez diye korkuyorum.5cm taksam amortisörlere zarar gelicek diye korkuyorum.bir de ömür boyu garanti biçiyolar kafam acayip karışık :) aramızda bu markayı kullanan var mı acaba.bir arkadaşı olur tanıdığı olur.iyi kötü yorum istiyorum sizden.teşekkür ederim şimdiden.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracımda 16" jant var. Lastik ebatları 195-50-16...
Yukarıda arkadaşın dediği çaçava aabalar nedir bilmem ama sanırım bana demiş...
Çünkü bende coil-ex var. 4.5 mm lik taktırdım.
1 ya da 2 tık daha sertleşti araba. Yere de biraz daha yanaştı.
Fotoğraf istersen de son hali şu...

Ekli dosyalar

• yaylı1.jpg
    yaylı1.jpg
    375.9 KB · Görüntüleme: 51
Aracımda 16" jant var. Lastik ebatları 195-50-16...
Yukarıda arkadaşın dediği çaçava aabalar nedir bilmem ama sanırım bana demiş...
Çünkü bende coil-ex var. 4.5 mm lik taktırdım.
1 ya da 2 tık daha sertleşti araba. Yere de biraz daha yanaştı.
Fotoğraf istersen de son hali şu...
Ben vogtland taktırdım sonrasında memnun kalmadım eibach taktırdım, Ankarada Nam amortisör bu işleri profesyonelce yapan ve sadece bunlarla ilgilenen firma, belki duymuşsunuz görmüşsünüzdür, coil ex taktıracam ne düşünüyorsun dediğimde ,"kardeşim yanlış anlama ama arabana yazık , biz onları doğanlara şahinlere takıyoruz" diyor. Takan taktıran arkadaşlarım da var hepsi maximum 15 gün dayanabildi... Araban yazık edersin o bakımdan, yoksa coilex takacağıma daha ucuzları var 150-200 liralık markalar, coilex içinde hollanda yapımı falan hikayeleri dönmüş, kime sorsam yerli firma, hollanda işi hikaye diyor.

Ben vogtland taktırdım sonrasında memnun kalmadım eibach taktırdım, Ankarada Nam amortisör bu işleri profesyonelce yapan ve sadece bunlarla ilgilenen firma, belki duymuşsunuz görmüşsünüzdür, coil ex taktıracam ne düşünüyorsun dediğimde ,"kardeşim yanlış anlama ama arabana yazık , biz onları doğanlara şahinlere takıyoruz" diyor. Takan taktıran arkadaşlarım da var hepsi maximum 15 gün dayanabildi... Araban yazık edersin o bakımdan, yoksa coilex takacağıma daha ucuzları var 150-200 liralık markalar, coilex içinde hollanda yapımı falan hikayeleri dönmüş, kime sorsam yerli firma, hollanda işi hikaye diyor.

Yani bir yaya 700 800 lira veriliyo ve hala memnun kalınmıyosa ben bu işten hiç bişey anlamıyorum.o kadar para verip memnun kalmamaktansa 300 400 lira verip memnun kalmam daha iyi gibime geliyor.bu arada doğanlar şahinler araba değil mi? Küçümseme gibi oldu da.

Yani bir yaya 700 800 lira veriliyo ve hala memnun kalınmıyosa ben bu işten hiç bişey anlamıyorum.o kadar para verip memnun kalmamaktansa 300 400 lira verip memnun kalmam daha iyi gibime geliyor.bu arada doğanlar şahinler araba değil mi? Küçümseme gibi oldu da.

mevzu küçümseme değil, mevzu ön takım ve iç aksam... senin ön takımın 2000 liraya değişirken onun ön takımı 500 liraya değişiyor.Senin iç aksamın yerinden oynadığında başına geleceklerle onun başına gelecekler arasında dağlar var. Adam diyorki ön takımına yazık etme , doğanlar şahinler taksın onlara maliyet olmaz diyor ama sana yazık diyor, 70-80 bin lira verdiysem arabama en iyi yayı takmak mübahtır,coilex vb markaları takarak yazık etmiş olursun arabana.,Ayrıca doğanlar şahinler cümlesini ustanın kendisi kurdu, demekki küçümsüyor.

mevzu küçümseme değil, mevzu ön takım ve iç aksam... senin ön takımın 2000 liraya değişirken onun ön takımı 500 liraya değişiyor.Senin iç aksamın yerinden oynadığında başına geleceklerle onun başına gelecekler arasında dağlar var. Adam diyorki ön takımına yazık etme , doğanlar şahinler taksın onlara maliyet olmaz diyor ama sana yazık diyor, 70-80 bin lira verdiysem arabama en iyi yayı takmak mübahtır,coilex vb markaları takarak yazık etmiş olursun arabana.,Ayrıca doğanlar şahinler cümlesini ustanın kendisi kurdu, demekki küçümsüyor.

O tür arabalara bizden güzel çiçek gibi bakanlar var o yüzden küçümsemeye karşıyım.peki bu yay değişimi aracı garanti dışı bırakır mı?

O tür arabalara bizden güzel çiçek gibi bakanlar var o yüzden küçümsemeye karşıyım.peki bu yay değişimi aracı garanti dışı bırakır mı?

Jant Değişikliği - farklı ebatlarda lastik kullanımı-Yazılım uygulamaları- Dış aksama modifiye yapılması- LPG taktırılması- Müzik sistemi eklenmesi - Özel sanayide bakım onarım çalışmaları garantiyi bozar

Adı üstünde modifiye;değiştirmek, kişiselleştirmek, ayarlamak anlamlarına gelmektedir.Teknik olarak ise herhangi bir şeyin üzerinde yapılan değişikliktir. Servislerin gözünde orjinalliğin bozulmasıdır :)

Geri
Üst Alt