Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Çobançeşme Full İstasyonu

Konu, 'Duyurular' kısmında eneserol tarafından paylaşıldı.

1. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Arkadaşlar bugün işe gelirken dikkatimi çekti avcılar-topkapı istikametinde kültür üniversitesine gelmeden eski opetti sanırım full istasyonu olmuş daha açılış yapmamışlar. bilginiz olsun. açılacağı zaman buradan tarih ve saati yazarım %25 indirimle alırız yakıtımızı :)

2. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    yaa kanka fullden aldığım lpg ile 270 km gidiyorum shellden alınca 345 ile 360 arasında gidiyorum cok fark edio % 25 başka bi yerden çıkıo :)

3. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    O zaman fazla uzun omurlu olmazlar.. Boyle sey olur mu..

4. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Lpg sini bilmem ama ben 97 oktanından memnunum :)

5. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Her zaman diyorum 3 kuruş fazla verin bildiğiniz şeyi bildiğiniz gibi alın,bir yerden kısmadan bir yerden verilmez..

6. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    97 ben de alıyorum memnunum,aynı gidiyorum shell 95 e göre,performansta cabası.avrupa yakasında e-5 üzerindeki en yakın full şube şimdilik o olucak gibi.

7. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Valla benzini bilmem ama lpg de uzun ömürlü olmıcakları kezin lpg olarak konuştuğum herkesde aynı problem mevcut kayınpederin 2 taksisi var onda bile aynı veriler oldu.

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bayi önceden opetti biliyorum, çok kez ordan almıştım geçen yaz. şu anda full olduğunu da tabelalarından anladım.

Full, kara ikmal araçlarının çoğunun iç kısmını epoxy kaplama planları içerisinde ki çoğu petrol tankerlerinin ve akaryakıt tanklarının iç kısmı epoxy kaplama değildir. Yabancı ortaklı sağlam bir firma izlenimi uyandırıyor. Ben bu firmanın geleceğinden çok umutluyum. LPG tesisi Marmara Sultanköyde Argaz ile birlikte çalışıyor ki eminim yakında buna da el atacaklar. Gidici bir firma olsa bu kadar yatırımları olmaz.

9. huzeyir

huzeyir SCW Üyesi

369
    67
    28
    yaaa benim egzostan su çıkıyo
    3 tür full den alıyorum sumu koyuyolar nee yaa

10. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    :rolleyes: egsoza bakarak depoya sulu benzin konulmuş tezi nasıl yahu, sulu benzin olsa senin aracın teklemesi lazım saçmalaması lazım. egsoza yıkarken falan su kaçmış olsa gerek yada fazla nemli bir ortamda fazla uzun süre kalmış olman gerek ...

Sayfayı Paylaş