Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çift&Tek Kapı İbiza SC - Makyaklı & Makyajsız Leon Spoiler Marşpiyel (HERKEZ BAKSIN)

valla bana sorarsan hepsi kötü de neyse tartismayalim serbay kızmıs :)
sipariş toplaması lazım 5 için :)
bulandırmayalim iyisi.

5 kişiyi bulmam lazım dur ya taş koyma senide yazıyorum tamam mı? :D

Makyajli kasa spoiler 200 ise ben istiyorum kesin.

Evet 200 kesin ve yazdım.
Patron beni de yaz makyajlı kasa spoilera. Bunun montajını nasıl yaparız nerede yaptırırız bir de_?Yani serviste yaptırmak herhalde mantıksız olur. Malum ben Kayseri'deyim :(

Nedro kargo ile yollarız sadece slikonla yapıştırırsın kendin onda herhangi bir sıkıntı yok 7 tl bi slikon :p

valla bana sorarsan hepsi kötü de neyse tartismayalim serbay kızmıs :)
sipariş toplaması lazım 5 için :)
bulandırmayalim iyisi.

5 kişiyi bulmam lazım dur ya taş koyma senide yazıyorum tamam mı? :D

Makyajli kasa spoiler 200 ise ben istiyorum kesin.

Evet 200 kesin ve yazdım.
Patron beni de yaz makyajlı kasa spoilera. Bunun montajını nasıl yaparız nerede yaptırırız bir de_?Yani serviste yaptırmak herhalde mantıksız olur. Malum ben Kayseri'deyim :(

Nedro kargo ile yollarız sadece slikonla yapıştırırsın kendin onda herhangi bir sıkıntı yok 7 tl bi slikon :p

serbay spoiler aldırtacaksın illa bana yani ya bana asıl marşpiyel lazım spoiler değil sen marşpiyel başlığıda ekle oraya yaz beni

2010 model ibizam var bu spoiler benim aracıma uyarmı acaba :S

200tl fiyatı ibiza kullanıcıları için mi yoksa leon mu :S yada qenel olarak 200 tl mi

leon için spoiler kalite nasıl boya işçilik nasıl acaba

Geri
Üst Alt