Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Çift Çıkış Egzoz (YARDIM)

Phomos

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar . Arka sağ alt kısmı kestirip çift çıkış egzoz taktırmak istiyorum toplam 4 kafa egzoz şeklinde . Egzoza direkt bağlattığımda yakıt tüketimine etkisi olur mu sizce ?

Merhabalar arkadaşlar . Arka sağ alt kısmı kestirip çift çıkış egzoz taktırmak istiyorum toplam 4 kafa egzoz şeklinde . Egzoza direkt bağlattığımda yakıt tüketimine etkisi olur mu sizce ?

Yakıt tüketiminde bir fark olmaz. Ben de olmadı en azından. Sonuçta kullanılmış yakıtı ve hava artığını dışarı atıyorsunuz. Sağ taraftan susturucu delinerek boru çıkarılıyor. Sağ ve sol tarafa çift çıkış egzoz başı monte ediliyor.

Yakıt tüketiminde bir fark olmaz. Ben de olmadı en azından. Sonuçta kullanılmış yakıtı ve hava artığını dışarı atıyorsunuz. Sağ taraftan susturucu delinerek boru çıkarılıyor. Sağ ve sol tarafa çift çıkış egzoz başı monte ediliyor.
Anladım. Çevreme sordum tam bir kesin cevap bulamadım açıkçası, Teşekkürler bilgilendirme için.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Geri
Üst Alt