Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Chrysler 300 S-Concept..

300M'in yerine 300C çıktığı için olabilir mi Ender abi.. :D :D

ya öylede, çok radikal değişmesi beni bu acaba yeni seri olabilir mi diye düşündürmedi de değil.. 300m çok yakışıklıydı, 300c tank gibi ya 4 köşe :D.. ben hala 300m in devamını bekliyorum :)

ya öylede, çok radikal değişmesi beni bu acaba yeni seri olabilir mi diye düşündürmedi de değil.. 300m çok yakışıklıydı, 300c tank gibi ya 4 köşe :D.. ben hala 300m in devamını bekliyorum :)

abi 300M'in üretimi biteli nerdeyse 10 sene olmuştur herhalde..sende de iyi sabır varmış valla.. :D :D
300C'yi ben daha çok seviyorum ki bence en güzel SW da Chrysler'in..

300c_touring.jpg

kıbrısta 300 c aldı bi arkadas fiyatı tam hatırlamıyorum ama çok komik bir rakama aldı öğrenci arabası oldu orada yani

abi 300M'in üretimi biteli nerdeyse 10 sene olmuştur herhalde..sende de iyi sabır varmış valla.. :D :D
300C'yi ben daha çok seviyorum ki bence en güzel SW da Chrysler'in..

2004 en son 7 sene olmuş :) ya belki aynı değil ama 300C de ta 50lerde olan bir model.. sen 300C in M nin devamı olduğuna dair bi ibare gördün mü hiç bi yerde :)

2004 en son 7 sene olmuş :) ya belki aynı değil ama 300C de ta 50lerde olan bir model.. sen 300M in C nin devamı olduğuna dair bi ibare gördün mü hiç bi yerde :)

300C..

Manufacturer DaimlerChrysler (2005–2007)
Chrysler LLC (2007–2009)
Chrysler Group LLC (2009–)
Production 2005–present
Assembly Brampton, Ontario, Canada[1]
Graz, Austria
Beijing, China
Predecessor Chrysler 300M
Chrysler Concorde
Class Full-size luxury car
Body style 4-door convertible (ASC Helios)
4-door sedan
4-door station wagon (Europe, Australia and Latin America)
Layout Front engine, rear-wheel drive / all-wheel drive
Platform Chrysler LX platform
Designer Ralph Gilles
Freeman Thomas ..

http://en.wikipedia.org/wiki/Chrysler_300 ..

:)

300C..

Manufacturer DaimlerChrysler (2005–2007)
Chrysler LLC (2007–2009)
Chrysler Group LLC (2009–)
Production 2005–present
Assembly Brampton, Ontario, Canada[1]
Graz, Austria
Beijing, China
Predecessor Chrysler 300M
Chrysler Concorde
Class Full-size luxury car
Body style 4-door convertible (ASC Helios)
4-door sedan
4-door station wagon (Europe, Australia and Latin America)
Layout Front engine, rear-wheel drive / all-wheel drive
Platform Chrysler LX platform
Designer Ralph Gilles
Freeman Thomas ..

http://en.wikipedia.org/wiki/Chrysler_300 ..

:)

yıktın umutlarımı :)

"Bir Kalbim Vardı umutlar besleyen gözlerim vardı geleceğe inanan şimdi yıkılan umutlarımı topluyorum tek tek! bırak çek git istemiyorum seninle geleceğe yürümek!"

:D :D :D

güzelmiş kimden :) bu konu bu kadar romantik bir hale gelecegini hiç düşünemezdim :D

Alfa Romeo amblemi bu makyaj ile panjurda yerini alacak. Yakında 300M multijet 1.3 te görürüz :)

Geri
Üst Alt