Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Carbonclean Yaptırmanın Yararları ve Zararları nelerdır ??

ama şöyle birşey de var CC yapılan araçların belli bir süre sonra kalatik konvertörü tıkanıyor. araştırmalarımdan yola çıkarak söylüyorum

cıkan kurum dogal olarak kattan cıkıcak enes tıkanması da cok normal.Kat dedıgın olayı sokersın yerıne 15 cm duz boru koyarsın sorunun cozulur,muaynede dert edersen b kereye mahsus taktırırsın.

cıkan kurum dogal olarak kattan cıkıcak enes tıkanması da cok normal.Kat dedıgın olayı sokersın yerıne 15 cm duz boru koyarsın sorunun cozulur,muaynede dert edersen b kereye mahsus taktırırsın.

söylediğin mantıklı can, carbon clean den önce söküp muayeneye giderken takacaksın peki çok meşakatli mi bu söküp takma işlemi

ben yaptırdım iki fiyat vardı 80 ve 130 lira ilk defa yaptırıyorsan tavsiye daha uzun süre olan benim 130 lira verdiğim tavsiyedir..nizipte fiyatlar buraya göre daha uygundur..mutlaka 30-50 lira arası fark edebilir..gibime geliyor....
üzel bir ilaç ve aracından alınan 1-2 litre benzinle devirdaimli bir şekilde bu cihaza bağlanıyor ve çalıştırılıyor ve böylece..kurumlar ve istenmeye şeyler temizleniyor..sigara içilmiş bir akciğerinin temizlendiğini düşün..böyle bir katkısı var..
ben çok yakıyor araç diyorum ama sen hesapla..
adanadan boluya 50 km kalana geldim..572 km..ve benzin aldım 97 oktan ondan önce 97 vardı içinde..
ve araç şereflikoçhisarda uyuduğumda yaklaşık 5-6 saat kadar çalıştı..üşümeyeyim diye..186 lira verdim benzine..318 kuruş a geliyor..
ama rolantide çalıştığı süreyi hesaplıyamıyorum..o hesaplayıp düşebilsem son zamlardan sonra benzinli araç için iyi bir değer

rolantide en baba saatte 1 ltre hadi bilemedik 1.25 lt

Carbon clean sonrası kat vs. tıkanması kimyasal olarak mümkün değil, biriken kurumu zımpara ile söküp, kütle halinde kat içine yollasanız, oradaki devamlı sıcaklığa dayanamaz, yanar gider. Zaten CC sıcaklık atında, kurumu eriterek gaz formunda egzosdan atıyor, hatta yanmadan arta kalan kimyasalın bir bölümü, kat içini de temizler, ürün açıklamasında yazmaz, zira yan etkidir.

Arkadaşlarım, abilerim :)

Aracım 64,000 kilometrede. Bugüne kadar hiç yapılmadı bu işlem.

Kısmetse 1 ay sonra carcon clean yaptırmak istiyorum.

İstanbul içi nereyi tavsiye edersiniz? Fiyat olarak 100 TL'ye halloluyor sanırım :)

peki benzinli bir araca ilk kaç km iken yaptırmaya başlamak lazım? benim aracım 23 binde ve 3-4 aya kadar 30 k bakımın yaptırırım.serviste yada başka bir yerde yaptırmaya gerek var mı sizce?yoksa 50-60 k dan önce gerek yok mu?

peki benzinli bir araca ilk kaç km iken yaptırmaya başlamak lazım? benim aracım 23 binde ve 3-4 aya kadar 30 k bakımın yaptırırım.serviste yada başka bir yerde yaptırmaya gerek var mı sizce?yoksa 50-60 k dan önce gerek yok mu?

Başka bir forum sitesinde 50.000 km'de bir yapılması gerektiğini okumuştum, ama doğruluk payı nedir bilemiyorum..

Geri
Üst Alt