Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CanaFar'ın yeni Spor AyakkabıLarı :))))

Vuuu hayırlı olsun çok tatlı olmuşşşş maşallah Korayım
amaaa göbeğin rengini beğenmedim oda gri olsa tam süper olacakmışş ya da araç renginde ;)

Oo tsk ederim umut'm :) o gobegi adam hediye etti bende kaliperle uyumlu olur diye taktim cokta siritmadi yahu :) bu msjin ustune sana bi mavi boncukta cay ismarliyim :D sanemdeyim ders calisiyorm bndr yaaa

evet bir çaydır gidiyo amaaa birbirimizi gördüğümüz yok D: ben evdeyim daha kahvaltı yapıcam dersim 2 de benim ama erken gelirim ;) gelince ararım galiba senin sınavın var

koray .... kardeşimm yeni görüyorum benn yaau.... süper olmuş çok sevndm senin adına :)) hyrlı olsun kardeşim güle güle kullan işllh. ama baya ucuza kapatmışsın haa net 550 tl ye gelmiş sana :)) ben orjinalleri satmayı düşünmüyorum. benzinde de barizz artış oldu demişsin :) korktuummm.. :p kaçtı kaç oldu yakıtın? :)

koray .... kardeşimm yeni görüyorum benn yaau.... süper olmuş çok sevndm senin adına :)) hyrlı olsun kardeşim güle güle kullan işllh. ama baya ucuza kapatmışsın haa net 550 tl ye gelmiş sana :)) ben orjinalleri satmayı düşünmüyorum. benzinde de barizz artış oldu demişsin :) korktuummm.. :p kaçtı kaç oldu yakıtın? :)

eyw sağolasın ali :) baya bi ucuz oldu yahu orjınal jantlarıda satınca bedavaya geldi gibi bi lastiklere para verdim işte öğrenci olunca böyle ön uygununu buluyorsun :) yaktı arttı derken ışık yanerken benzın aldıgımda 60 km gdıorsam sımdı 50 km lere falan düştü çekişte performansımı kaybettım yahu artık gazlıyamıyorum görselliik oldu sağdan sağdan gdiyorum artık :)

hmm.. =) anladm kardeşim oluro kadar da yaa. nazar boncuğun olsn o da, jantların markası ne peki, ağırlığı ne kadar? tdı larda 17 jantta çekiş benzinlideki kadar azalmayacaktır heralde di mi? bana mı öyle geliyor

Yani dizelde pek fark etmez ibizalarin torklari yuksek birde yazilim atarsin olur bider ;) markasi italyan tam adini bilmiyorum O.Z ultraleggeralara benziyormus :) agirligi dersende orjinallerden hafif kardesim ..

Yani dizelde pek fark etmez ibizalarin torklari yuksek birde yazilim atarsin olur bider ;) markasi italyan tam adini bilmiyorum O.Z ultraleggeralara benziyormus :) agirligi dersende orjinallerden hafif kardesim ..

hmm =)) mşllh iimiş koray 4 ayağının üzerine düştün hee :p bana da böle bir fırsat gelse de ben de kaçırmasam. şu lenso da benzemiyor mu sence oz ultrgg ye yada cupraya?
lenso olan 850 tl sıfırmış, en son fiyatını aldım. diğeri de bildiğin üzere işte advan rs gümüş. sence hangisi daha çok yakışır kardeşim?

OZ zannettim ben de gorunce rengi de cok guzel cok yakismis iyi gunlerde kullan:)

Geri
Üst Alt