Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Camın içine kart düşmesi

Nasıl sökülüyor bu zor mu abi?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bana da çok oldu bir sıkıntı yaratmadı şükür.relax yani

benimde ön camın aradan içeri kart kaçtı bi problem yaratmaz inşallah...

benimde ön camın aradan içeri kart kaçtı bi problem yaratmaz inşallah...
Bu kart şu şekilde çıkıyor. Uygun ölçülerde (40x10 cm gibi) , esneyebilir pvc kaplı bir kağıt yada benzeri sert bir karton vb ucuna (40 cm lik kısmın 10 cm lık kısmına gibi) koli bandını tersten yapıştırıyorsunuz. Yapışkan yüzey dışa bakacak şekilde. Sonra bu kartı ön kolsol ile cam arasına, kartın kaçtığı yere sokup çıkartıyorsunuz. Kart bu banda yapışıyor. Biraz uzun zaman alabilir ama %90 başarı elde ediliyor. Bende Clio varken çok başıma gelmişti. Giriş kartlarını falan konsola fırlatıyordum. Cup araya. :)

Bu kart şu şekilde çıkıyor. Uygun ölçülerde (40x10 cm gibi) , esneyebilir pvc kaplı bir kağıt yada benzeri sert bir karton vb ucuna (40 cm lik kısmın 10 cm lık kısmına gibi) koli bandını tersten yapıştırıyorsunuz. Yapışkan yüzey dışa bakacak şekilde. Sonra bu kartı ön kolsol ile cam arasına, kartın kaçtığı yere sokup çıkartıyorsunuz. Kart bu banda yapışıyor. Biraz uzun zaman alabilir ama %90 başarı elde ediliyor. Bende Clio varken çok başıma gelmişti. Giriş kartlarını falan konsola fırlatıyordum. Cup araya. :)
enteresan bir yaklaşım:)))

Geri
Üst Alt