Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

CaMaRo Ss 5.7 lt v8 400 hp

Bana sorarsan alma Bilal,git 7 gün binebileceğin bir Leon cupra al derim,bu aracın ne vergisine ne benzinine dayanamazsın.

herkes yakıttan benzinden bahsetmiş.sizden istemicem yakıt vergi parasını :)

Bizden cikmicak tabi ama harcanan benzin ve odenen verginin keyfini ne kadar verir bu araba?? 1.4 motordan 200 hp ler cikiyor bu devirde tuketim 10lt civari oluyor ...

kilosuda cabası ama motor sesi pahabiçilemez tabi depon doluysa...:eek:key:

Hacimli motor zevkli olur mutlaka ama masrafına girmeye gerek yok.Kaldıki 400hp makınayım diye ortada dolaşan bir araba hem ağırlığı hemde aktarma kaybı ile o gücü yere veremiyor.

+1

Makyajsız 4. jenerasyon Camaro'larda yanılmıyorsam 310hp güç üreten bir LS1 (belli bir yıla kadarda LT1 kullanışmış olması lazım) kullanılıyor (LS1 de farklı modellerde farklı güçler mevcut). Araç sahibi 400hp ye çıkarmak için hangi modifikasyonları uygulamış? Birde LS serisi motorların ilk modellerinde silindir bor'u ve piston arasındaki aşırı mesafeden kaynaklanan 'piston slap' diye tabir edilen bir problem mevcut. Aracın satışı yapılmadan önce bir Amerikan ustasına göstermekte fayda var. Performans meselesine gelirsek bu aracın en azından düz yolda performanssız bir araç olduğu iddia edilemez ancak hızlanma değerleri bir S3 veya Golf R dan daha iyi değil (0-100 5.6 sn).

Amerikan arabalarının neredeyse hepsi kaputlarının altındaki hacmin ve ürettiği gücün hakkını vermiyor..:eek:key:

evet sen bı z06'ya bın ole konusalım alpcım :) neyse bilal ben sana elımden geldıgınce yardımcı olmaya calısayım..aracta LS serısi degıl LT serisi motor kullanılmakta..cok saglam dayanıklı bır motordur ancak LS serisine göre bıraz hantaldır..arac otomatik vıtesmı manuelmi? menuel ıse ınanılmaz keyıflı bır aractır..otomatik ise 4 ıleri ıyılestırme yapılması sart bır sanzıman tıpıdır..bu ıyılestırme sanzıman sogutucu ile bir nebze gıderılebılır,hatta sehır ıcı sorunsuz sıkıntısız kullanılabılır..yakıt konusuna gelınce..öle aman aman yakmaz..ınsanlarımız kulaktan dolma bılgılerle konusmayı sevıyolar nedense..
130 km hız ıle gıderken devır saatini 1500 de goreceksın :) 100 kmde ortalama 10.5 11 lt yakacak..ancak tapagaz gıdersen tabıkı her arac gıbı buda yakacaktır..vergı olayına gelınce..senelık 2196 tl vergısı var(model yılını bılmıyorum ondan 97 modeli baz aldım)..aracı gostermek ıstersen ıstanbulun en ıyı amerıkancılarının hepsını tanırım..yardımcı olmaya calısırım..

araç 400hp ise parcalara bakılır neler takıldıda o guclere ulasıldı bi müzakere edilir..eksik gediği varsa hemen tedarık edecek adamlarda var..öle eskiden oldugu gıbı yok parcası bılmemne muhabbeti artık yok..herturlü bulunur :)

imzanda rx8 görüyorum,rx8 kullanıcısı herturlu bır amerıkanda kullanır,benzın falan fılan hıkaye yani..ben tam anlamıyla bır amerıkan fun'yımdır..onceden bır corvette'm vardı sattım 27000kmde boyasız bır m3 aldım,ınan corvettemı ozledıgım ıcın 3 ayda sattım arabayı..mıllet kafayımı yedın sen, öle bır arac satılırmı dedı..ama ben amerıkandan aldıgım zevki hazzı hiçbır arabadan almadım..şuan yine corvette arıyorum c6 kasa..ınsallah alırsın cok keyıflı bır arabadır..bu arada e46 m3'ü cok rahat gecer ss..

Geri
Üst Alt