Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Cam Suyu Püskürtme..Yardım

Konu, 'Teknik Destek' kısmında muratleon41 tarafından paylaşıldı.

1. muratleon41

muratleon41 SCW Üyesi

72
    0
    6
    Herkeze selamlar.Bugün aracın ön camını temizlemek için silecek kolunu bastırdığımda su gelmedi fakat hazne dolu.su çıkması gerekirken arka sileceği devreye sokuyor.sizce ne olmuş olabilir? teşekkürler

2. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    ilk aklıma tıkanmış olduğu geldi ama arka sileceği devreye sokmasına anlam veremedim açıkçası..arka silecekten su mu püskürtüyor yoksa sadece silecek mi çalışıyor?

3. muratleon41

muratleon41 SCW Üyesi

72
    0
    6
    sadece silecek çalışyor.bende anlamadım durup dururken oldu.arka silecek suyunda sorun yok kolu aşağı bastırınca

4. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    bence biraz sıcak su ama kaynar olmayacak sıcaklıkta konup denersen belki tıkalıdır açılabilir ya da iğne ile uçları tıkanıksa açmayı deneyebilirsiniz..tabi şuan sadece tahmin yürüttüm

5. muratleon41

muratleon41 SCW Üyesi

72
    0
    6
    sağol baba

6. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    rica ederim ne demek

7. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Sigorta yada kaputtaki sensördendir:)

xx

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    suyun donmadığını varsayarak, silecek suyu sıkmak için kol çekildiğinde pompanın sesi de gelmiyosa pompanın kendisinde ya da bağlantılarında sıkıntı vardır..diğer senaryo da arkaya sıkmak için uğraşırken öne sıkar ya da tam tersi bu durumda da pompayı değiştirirler..

9. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Bidaha konu açmak istemedim.Geçen gün istanbuldan izmire gelirken silecek suyum azaldı ve en sonunda su atmamaya başladı.Şuan kolu çektiğimde ses gelior ama su gelmiyor .Silecek çalışıyor.LEonlarda su bitince uyarı vermiyor mu yol bilgisayarı ?

10. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Bildigim kadariyla uyari yok, ya da en azindan bende yok.

Sayfayı Paylaş